TypingMaster Pro Typing Tutor Download

TypingMaster Pro Typing Tutor to ciekawy program, który pomoże w nauce szybkiego i sprawnego pisania na klawiaturze, również na klawiszach numerycznych ze wszystkimi znakami specjalnymi. To świetny program dla osób, które chcą przyspieszyć swoją pracę w biurze lub wpisywanie tekstu podczas pisania prac naukowych etc.

TypingMaster Pro Typing Tutor to nie tylko żmudna i monotonna nauka – program umożliwia trenowanie sztuki pisania nawet za pomocą ciekawych gier. Program wyposażono również w innowacyjny moduł śledzący postępy użytkownika – w każdej chwili możemy sprawdzić, który element pisania trzeba dopracować i które palce dłoni wymagają treningu.

Ponadto, w statystykach możemy sprawdzić ogólną szybkość pisania oraz szybkość uderzania w poszczególne klawisze. TypingMaster Pro Typing Tutor to bardzo ciekawy program, nie tylko dla początkujących użytkowników, ale również dla doświadczonych programistów i redaktorów. Niestety wadą programu jest nie tylko ograniczona wersja demo, ale również brak polskich znaków dialektycznych.