IGI 2: Covert Strike Single-player demo Download

IGI 2: Covert Strike Single-player demo to darmowa wersja demonstracyjna kolejnej części niezwykle popularnej na całym świecie gry Project I.G.I. stworzonej przez norweskie studio Interloop Studios. Zamysł nowej wersji jest podobny – gracz po raz kolejny wciela się w rolę byłego żołnierza sił specjalnym SAS.

W grze IGI 2: Covert Strike gracz wciela się w rolę Davida Jones’a, byłego żołnierza SAS, który wstąpił do specjalnej organizacji I.G.I. i samotnie wykonuje szereg niezwykle niebezpiecznych, tajnych misji w wielu lokalizacjach. Akcja gry rozgrywa się w trzech krajach: Rosji, Libii i Chinach. W porównaniu do pierwszej części, w IGI 2: Covert Strike Single-player demo znacząco poprawiono sztuczną inteligencję wirtualnych wrogów.

W nowej odsłonie, przeciwnicy starają się wykorzystywać rzeczywistą taktykę walki stosowaną przez konkretne armie naśladowane w grze, dzięki czemu nie będziemy światkami idiotycznych sytuacji, w których wrogowie bezmyślnie stają na linii ognia. Miłośnicy militariów docenią także obecność ogromnej liczby broni: pistolety, strzelby, karabiny, wyrzutnie rakiet etc. Za grafikę odpowiada mocno zmodyfikowany silnik z pierwszej części gry.