Nokia PC Suite Download

Nokia PC Suite to rozbudowany zestaw dodatków wydanych przez firmę Nokia, jednego z największych na świecie producentów telefonów komórkowych. Pakiet jest przeznaczony właśnie dla właścicieli aparatów tej marki. Umożliwia przede wszystkim podłączenie telefonu do komputera za pomocą kabla USB.

Oferuje przy tym znacznie więcej funkcji niż tylko tryb karty pamięci. Pozwala na synchronizowanie danych, tworzenie kopii bezpieczeństwa informacji zawartych w komórce, pobieranie i instalowanie aktualizacji oprogramowania pokładowego oraz udostępnianie zdjęć i filmów pomiędzy telefonem a pecetem.

Ostateczny zakres funkcji Nokia PC Suite zależy od posiadanego modelu aparatu. Po instalacji należy podłączyć komórkę do komputera i poczekać, aż program ją wykryje. Wtedy poszczególne opcje aplikacji staną się dostępne. Program pozwala także na wykorzystywanie komórki jako modemu i udostępnianie laptopowi tego połączenia.

Nokia PC Suite obsługuje prawie każdy model telefonu wyprodukowany przez fińską firmę w ciągu ostatnich kilku lat. Jest to prosty w obsłudze, sprawnie działający niezbędnik, który znacznie zwiększa funkcjonalność naszego aparatu i pozwala lepiej chronić przechowywane w nim dane.