ADVANCED Codecs dla Windows 7/8/10 Download

ADVANCED Codecs dla Windows 7/8/10 (dawniej Win7codecs) to jedna z najpopularniejszych paczek kodeków dla systemu Windows 7, 8, 8.1 oraz 10. Kodeki świetnie integrują się z systemem i uzupełniają go o brakujące wtyczki, wymagane do odtworzenia filmów zapisanych w popularnych formatach, takich jak AVI, MKV, MP4, MPG i wielu innych. Instalator kodeków automatycznie usunie z systemu inne paczki kodeków po to, aby zachować stabilność działania i uniknąć konfliktów. Po zainstalowaniu użytkownik nie musi dokonywać żadnych zmian, ani niczego ustawiać - ustawienia domyślne pozwalają cieszyć się wsparciem dla wszystkich popularnych formatów.

Zestaw, w przeciwieństwie do innych popularnych paczek kodeków, nie zawiera zintegrowanego odtwarzacza filmów. Twórcy postanowili nie narzucać z góry odtwarzacza i pozostawili ten wybór użytkownikom. Oczywiście kodeki są kompatybilne ze wszystkimi programami do odtwarzania filmów, zatem użytkownik może ściągnąć ulubiony program do oglądania i cieszyć się swoją biblioteką multimediów.

Zaletą tego zestawu są jego częste aktualizacje. Twórcy dbają o to, aby użytkownicy zawsze posiadali aktualne biblioteki sterowników multimedialnych, zatem decydując się na instalację Win7codecs mamy pewność, że nasz komputer wyposażony będzie w najnowsze wersje filtrów i kodeków do odtwarzania filmów.