Advanced Uninstaller Pro Download

Większość użytkowników Windowsa dezinstaluje programy za pomocą wbudowanego modułu Panelu sterowania. Jest to wygodne, ale często niedokładne. W systemie zostają zbędne pliki tymczasowe oraz puste katalogi. Aby temu zapobiec warto sprawdzić profesjonalny dezinstalator taki jak Advanced Uninstaller Pro.

Program oferuje przejrzysty interfejs wzorowany na skórce Modern/Metro systemu Windows 8. Ciekawa funkcja to Installation Monitor, który nadzoruje wszystkie czynności wykonywane przez dowolną aplikację instalowaną w systemie. Zmiany te są przez program zapamiętywane.

Dzięki temu podczas dezinstalacji możliwe jest stuprocentowe ich cofnięcie i przywrócenie Windowsa do oryginalnego stanu. W praktyce Advanced Uninstaller Pro tworzy własne minipunkty przywracania. Podczas usuwania jakiejś aplikacji czyszczony i naprawiany jest także rejestr systemowy.

Dodatkowo program usuwa zbędne skróty w Menu Start, pozbywa się denerwujących, instalujących się bez wiedzy użytkownika pasków narzędzi w przeglądarkach, kasuje niepotrzebne czcionki oraz czyści autostart, aby przyśpieszyć pracę komputera.

Advanced Uninstaller Pro wykrywa duplikaty plików oraz folderów, a także tymczasowe zasoby na dysku, które nie zostały usunięte np. po instalacji jakiegoś oprogramowania. Aplikacja dba o prywatność użytkownika kompletnie kasując na żądanie historię pracy przeglądarek oraz innych programów.

Usługa dysponuje narzędziem do trwałego usuwania plików z dysku twardego. Jak więc widać Advanced Uninstaller Pro to nie tylko dezinstalator, ale kompletne narzędzie do czyszczenia i konserwacji systemu operacyjnego, które oferuje podobne funkcje jak CCleaner czy Revo Uninstaller.