Magix Video Deluxe 2013 Plus Download

Magix Video Deluxe to kombajn multimedialny, dzięki któremu zamienimy komputer w studio nagrań. Przejrzysty i przyjazny interfejs sprawiają, że każdy użytkownik będzie w stanie nagrać i zmontować amatorski film, który będzie wyglądać bardzo profesjonalnie. Montaż kilku nagrań do jednego pliku nie stanowi problemu, a mnogość efektów i funkcji sprawia, że za pomocą programu utworzymy fantastyczne filmy.

Odpowiedni panel nawigacyjny ułatwia dodawanie plików do projektu. Daje on dostęp do zawartości dysków, które można przeglądać za pomocą widoku rozwijanego drzewka. Do projektu można dodać dowolną ilość plików poprzez proste przeciągnięcie ich na pasek ścieżek.

Poza gotowymi filmami, do programu można również nagrywać materiały wideo bezpośrednio z zewnętrznych urządzeń. Tryb zapisu ze źródła pozwala wybrać urządzenie, jakim dysponujemy. Program obsługuje urządzenia AVCHD (kamery cyfrowe, z kartami pamięci), Kamery HDV oraz DV, kamery internetowe jak również urządzenia anologowe, czyli magnetowidy video, magnetofony taśmowe, discmany, gramofony itp.

Po wybraniu interesujących nas materiałów możemy przejść do właściwej obróbki i edycji. Program umożliwia dostosowywanie gamy kolorów, balansu bieli, zmianę nasycenia, kontrastu, konwertowanie obrazu do innego formatu czy też korekty czerwonych oczu. Przejścia między scenami / plikami możemy urozmaicić dzięki gotowym efektom dostępnym z biblioteki wbudowanej w aplikację. Ciekawą funkcją jest również możliwość osadzania na ekranie dodatkowego filmu w mniejszym formacie, co jest przydatne, gdy chcemy np. dodać komentarz na bieżąco do danego filmu.

Gotowy projekt możemy od razu nagrać na płytę z poziomu programu. Magix Video Deluxe wspiera zarówno płyty DVD jak i Blu-Ray. Warto wspomnieć, że aplikacja posiada wbudowany kreator tworzenia menu z całkiem bogatą bazą gotowych szablonów do wykorzystania. Menu jest w pełni dostosywalne, można zmieniać jego elementy i treści.

Magix Video Deluxe będzie przydatne dla wszystkich użytkowników, chcących w domowych warunkach wykonać amatorski film za pomocą dostępnych kamer lub smartfonów, a następnie zmontować go w całość i nadać mu profesjonalny charakter bez potrzeby korzystania z bardzo skomplikowanych narzędzi.