Kalendarzyk Download

Kalendarzyk to aplikacja stworzona z myślą o kobietach. Pomimo upłynięcia wielu lat od momentu wydania Kalendarzyka, program wciąż spełnia swoje zadanie i jest niezastąpionym narzędziem dla wielu użytkowniczek komputerów.

Zadaniem programu jest obliczenie (na podstawie wcześniej ustawionych parametrów) terminów miesiączek, dni płodnych oraz występowania napięcia przedmiesiączkowego. Intefejs programu jest podzielony za pomocą ikon, z których każda reprezentuje inną funkcję. Program wyposażony jest również w funkcję tworzenia szczegółowego raportu i wykresu miesiączek.

Poza podstawową funkcjonalnością kalendarzyka miesiączkowego, program posiada kilka dodatkowych funkcji. Panie mogą obliczyć swój wskaźnik BMI na podstawie wagi, przejrzeć wykresy wagi ciała, skorzystać z porady FengShui, sprawdzić swój biometr oraz fazy księżyca, jak również skorzystać z bardziej przyziemnych informacji, takich jak chociażby imiona solenizantów obchodzących w danym dniu swoje imieniny.

Na trudne chwile twórcy przygotowali tzw. osobisty afirmator, czyli zbiór zdań i powiedzeń mających pozytywnie wpłynąć na poziom samoakceptacji.