TrustPort Total Protection Download

TrustPort Total Protection ochroni twój komputer przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, oraz zadba o bezpieczeństwo twojej skrzynki pocztowej, skanując jej zawartość i usuwając niechciane wiadomości. TrustPort Total Protection to idealne narzędzie do ochrony danych znajdujących się na dysku twardym naszego komputera. Dzieki prostocie obsługi i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika TrustPort Total Protection nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi komputera.

Główne cechy aplikacji TrustPort Total Protection:

Ochrona antywirusowa:
Aplikacja używa tradycyjnem metody skanowania oraz analizy heurystycznej w celu wykrycia i unieszkodliwienia złośliwego oprogramowania. Najnowocześniejsza technologia używa w programie TrustPort Total Protection zapewnia skuteczną ochronę i wysoką wykrywalność niebezpieczeństw czyhających na nas w sieci.

Osobista zapora ogniowa:
Zapora ogniowa jest w stanie odróżnić zaufane aplikacje od podejrzanych programów próbujących połączyć się z siecią bez naszej zgody. TrustPort Total Protection automatycznie zezwala na połączenia sieciowe znanym aplikacjom, w przypadku próby nawiązania połączenia przez niezaufaną aplikację, użytkownik zostaje o niej poinformowany i ma możliwość zablokowania i odcięcia od sieci podejrzanej aplikacji.

Ochrona rodzinna:
Aplikacja chroni dzieci oraz młodzież przed witrynami z nieodpowiednią zawartością. Bogate ustawienia umożliwiają użytkownikowi wybranie kategorii witryn, które będą blokowane. Dzięki rozbudowanej ochronie rodzicielskiej nie będziesz musiał się martwić o to że twoje dzieci mają dostęp do witryn z pornografią czy też hazardem.

Szyfrowanie oraz bezpieczne usuwanie danych:
Aplikacja TrustPort Total Protection zapewnia użytkownikom dwa rodzaje szyfrowanie. Dla bezpiecznego przechowywania kopii zapasowych aplikacja jest w stanie utworzyć zaszyfrowane archiwum, dla zwiększenia bezpieczeństwa dane mogą zostać zapisane także na zabezpieczonym dysku. TrustPort Total Protection umożliwia także bezpieczne usuwanie danych, tak usunięte dane nie będą mogły zostać przywrócone w przyszłości nawet przez specjalistyczne programy.

Przenośna ochrona antywirusowa:
Dzięki tej aplikacji jesteśmy w stanie stworzyć przenośny dysk USB z oprogramowaniem antywirusowym, które pomoże nam chronić wiele stanowisk, i umożliwi nam przeskanowanie dowolnego komputera wyposażonego w port USB, w celu znalezienie i usunięcia wirusów i złośliwego oprogramowania.

Kopie zapasowe danych:
W przypadku poważnego uszkodzenia systemu TrustPort Total Protection umożliwia nam utworzenie kopii zapasowej danych z modułem antywirusowym.