Magix Photo Manager Download

Dzięki aplikacji MAGIX Photo Manager możesz z łatwością archiwizować, optymalizować oraz prezentować obrazy, to wszystko dzięki jednej aplikacji – twojemu osobistemu menadżerowi! Niezliczeni asystenci oraz zautomatyzowane funkcje ułatwią Ci życie I sprawią że praca z obrazami stanie się prostsza i szybsza. Zarządzanie, optymalizacja i importowanie nowych obrazów zajmie Ci teraz tylko kilka chwil. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na pokazanie swoich fotografii znajomym czy też rodzinie.

Uwaga: aplikacja wymaga połączenia internetowego do darmowej rejestracji.

Główne cechy aplikacji MAGIX Photo Manager:
• Pobieraj obrazy i pliki wideo prosto z aparatów cyfrowych, dysków twardych, płyt CD/DVD oraz nośników zewnętrznych w celu posortowania ich według kategorii, które sam stworzysz. Dzięki temu będziesz w stanie znaleźć najlepsze zdjęcie w kilka chwil.
• Dzięki jednemu kliknięciu myszy będziesz w stanie stworzyć prawdziwe arcydzieło. Poręczne procedury jednego kliknięcia sprawią że zdjęcia nabierze odpowiedniego naświetlenia, efekt czerwonych oczu zniknie, kolory zostaną odświeżone, w rezultacie ogólne wrażenie zdjęcia poprawi się w znaczny sposób.
• Prezentacje multimedialne, płyty zawierające fotografie oraz świetne wydruki nie zaspokajają twoich potrzeb? Chciałbym prezentować swoje galerie z obrazami znajomym przez internet? Do tego całkowicie za darmo? Chciałbyś wymieniać wskazówki oraz dyskutować na interesujące tematy z innymi entuzjastami fotografii? To wszystko zapewni Ci MAGIX Photo Manager, to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich miłośników fotografii.
• Zachwyć znajomych i rodzinę tworząc prezentacje oraz wideo-prezentacje w wysokiej rozdzielczości. Miejsce na przechowywanie plików jest udostępniane za darmo. Po prostu wyślij zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia i ciesz się swoim nowym albumem online.
• MAGIX Online Print Service zagwarantuje Ci perfekcyjne wydruki, które w bardzo krótkim czasie zostaną Ci dostarczone na wskazany adres. Wszystkie wydruki wykonywane są na papierze klasy premium, oprócz zwykłych wydruków możesz zamawiać kalendarze, koszulki z nadrukami, pluszowe misie, poduszki oraz wiele innych oryginalnych upominków na każdą okazję.