Ashampoo MP3 Cover Finder Download

Ashampoo MP3 Cover Finder to aplikacja, za pomocą której w szybki sposób uzupełnimy naszą bibliotekę piosenek o brakujące okładki. Program automatycznie skanuje nasze piosenki, po czym wyszukuje pasujących wyników w oparciu o takie źródła, jak Amazon, Google czy iTunes. Okładki dodawane są samodzielnie przez program, ale użytkownik ma również możliwość zweryfikowania działania programu

MP3 Cover Finder jest prosty w użyciu. Po uruchomieniu możemy wybrać lokalizację naszych piosenek MP3. Możemy wskazać pojedynczy plik, katalogi, przeciągnąć pliki do okna programu lub przeskanować bibliotekę “Moja muzyka”, a także oprzeć się na bibliotece iTunesa. Po wybraniu odpowiedniej opcji program poprosi o wskazanie folderu lub automatycznie rozpocznie wyszukiwanie okładek.

Po wyszukaniu możemy zweryfikować działanie programu, przejrzeć dodane okładki, a także dodać ręcznie grafiki do tych utworów, które nie zostały przez program rozpoznane. Wystarczy zaznaczyć je na liście, a MP3 Cover Finder na podstawie nazwy pliku i utworu automatycznie wyświetli wyniki wyszukiwania z Google w prawej części okna. Dwukrotne kliknięcie myszką w wybrany obrazek przypiszę grafikę do naszej piosenki.

Interfejs programu jest przyjazny w użyciu i bardzo intuicyjny. Wszystkie elementy są dobrze wyeksponowane i z pewnością obsługa programu nie sprawi nikomu kłopotu. MP3 Cover Finder Beta jest przydatnym narzędziem dla tych, którzy pragną uporządkować całą swoją kolekcję MP3 i nadać każdemu albumowi okładkę.

Uwaga! Aplikacja jest wciąż w fazie beta, z tego też powodu do jej uruchomienia wymagany jest klucz. Klucz możecie wygenerować za darmo udając się na stronę aktywacji MP3 Cover Finder Beta.