YoWindow Download

Do niedawna sprawdzanie pogody ograniczało się do śledzenia wiadomości meteorologicznych w telewizji lub wyglądania za okno i spoglądania na termometr. Dziś w telefonach mamy zaawansowane programy pogodowe, w sklepach możemy kupić specjalne urządzenia, zaś dokładną pogodę sprawdzimy w Internecie. Możemy sobie jeszcze bardziej ułatwić sprawę za pomocą programu YoWindow.

YoWindow to niewielki i bezpłatny program, którego głównym zadaniem jest monitorowanie i wyświetlanie szczegółowych informacji na temat panujących warunków atmosferycznych. Nie jest to jednak sztywny i nudny program wyświetlający suche fakty- esteci i miłośnicy komputerowych gadżetów z pewnością będą zachwyceni.

YoWindow wyświetla większość danych za pomocą przyjemnych dla oka animacji, które obrazują konkretne czynniki atmosferyczne i zjawiska, czyli wiatr, opady, temperatura, ciśnienie czy wilgotność. Oczywiście możemy ustawić konkretne miasto, w którym aktualnie przebywamy – aplikacja obsługuje większość większych miejscowości w Polsce.

Ponadto wszystkie informacje mogą zostać wyświetlane pod postacią wygaszacza ekranu. W najnowszej wersji pojawiły się swego rodzaju krajobrazy, dzięki którym możemy zmieniać tło i wygląd animacji, na których prezentowana jest aktualna pogoda. Oczywiście animacje zmieniają się w zależności od panującej aury czy pory dnia. Niestety pogoda jest w stanie wyświetlić pogodę z wyprzedzeniem jedynie 3 dni, ale na osłodę w sieci znajdziemy mnóstwo nowych krajobrazów i dodatków.