ThreatFire Download

ThreatFire to zaawansowany program do ochrony komputera, intuicyjny interfejs oraz prostota obsługi sprawią że nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z jego obsługą. Aplikacja zapewnia kompleksową ochronę naszego komputer, dzięki ThreatFire nasz komputer chroniony jest przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, Trojanami oraz innego rodzaju oprogramowaniem złośliwym. ThreatFire to jedna aplikacja, która spełnia zadania programu antywirusowego, anty-spyware oraz zapory sieciowej.

ThreatFire może z powodzeniem pracować równolegle z innymi programami ochronnymi, dlatego nie ma potrzeby deinstalacji już zainstalowanych programów antywirusowych. ThreatFire korzysta z opatentowanej technologii ActiveDefense, dzięki temu zapewnia on najwyższy poziom ochrony już od pierwszego uruchomienia programu. Po instalacji nie musimy konfigurować programu, wystarczy go uruchomić a on automatycznie zajmie się ochroną naszego komputera.

Aplikacja nie wpływa negatywnie na wydajność naszego komputera. Dzięki społeczności Secure Community aplikacja ThretFire jest zawsze aktualna i gotowa na to by chronić nasz komputer przed najnowszymi zagrożeniami.