Nadchodząca strzelanka science-fiction z gatunku gier MMO będzie mieć zamknięte beta testy. Wszyscy chętni do wypróbowania gry mogą się zapisywać już dziś.

Producent gry, firma Trion Worlds, zapowiedział pierwszą fazę beta testów futurystycznej strzelaniny sieciowej pt. Defiance. Testy rozpoczną się za dwa tygodnie, na chwile obecną tylko dla posiadaczy komputerów PC.

Dokładny termin rozpoczęcia to 18 stycznia. Osoby chętne do wypróbowania nowej produkcji twórców gry Rift Online powinny udać się na tę stronę w celu rejestracji.

Szczęśliwcy wylosowani do testów będą mogli wypróbować grę z perspektywy Ark Huntera – zmodyfikowanego genetycznie i uzbrojonego łowcy skarbów. Do dyspozycji będzie kilka misji w futurystycznym, zniszczonym San Francisco, jak również specjalna mapa, na której będzie można zmierzyć się z innymi graczami w trybie PvP. Testy potrwają do 20 stycznia.

Finalnie gra ma trafić na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3 w kwietniu tego roku. Oprócz gry, tworzony jest również serial science-fiction o tym samym tytule. Obie produkcje mają być ze sobą powiązane i wzajemnie się uzupełniać.

Więcej o grze możecie się dowiedzieć na oficjalnej stronie.

Z kolei pod tym adresem możecie obejrzeć trailer promujący beta testy gry.