Jeśli staniesz się posiadaczem nowego telefonu lub po prostu jesteś gadżeciarzem, z pewnością zastanawiasz jakie są obecnie najpopularniejsze akcesoria GSM. Nowy telefon często zachęca do zakupienia nowych akcesoriów, które usprawnią nam korzystanie z niego oraz dodadzą wielu ciekawych funkcji. Na rynku istnieje wiele ciekawych propozycji. Ważne jest, aby sprawdzić, które faktycznie są nam niezbędne, a nie będą kolejnym zbędnym wydatkiem. Oto ranking TOP 5 akcesoriów do telefonu.

Ranking: 5 najpopularniejszych akcesoriów do telefonu

5. Rysik dotykowy

Rysik przeznaczony do dotykowego ekranu telefonu jest jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów GSM. Z jego pomocą możemy wygodnie i sprawnie korzystać z telefonu, ale także tabletu. Rysik posiada formę zgrabnego długopisu, który zakończony jest specjalną gumową nakładką bądź też rysikiem. Jest idealny, jeśli często serfujesz w Internecie, przeglądasz wiadomości online czy też korzystasz z aplikacji mobilnych. Nie bez znaczenia zajął 5 miejsce wśród popularnych akcesoriów do telefonu. Rysiki dostępne na rynku są poręczne, estetycznie wykonane i niezwykle funkcjonalne. Znacznie usprawnią pracę na telefonie, ułatwią odpisywanie na liczne e-maile czy wiadomości. Jeśli używasz aplikacji graficznych, ten gadżet na pewno usprawni Twoją pracę i doda precyzji grafikom. Kolejnym atutem tego akcesorium jest korzystanie z telefonu zimą. Bez zdejmowania rękawiczek w zimie możesz szybko odpisać na SMS lub sprawdzić pocztę.

4. Futerał zabezpieczający podczas uprawiania sportu

Jeśli jesteś miłośnikiem sportu, z pewnością zainteresuje Cię ten gadżet GSM. Futerał do sportu to świetne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób. Nie bez powodu zajął wysokie czwarte miejsce w naszym rankingu. Urządzenie mobilne od dawna nie służy tylko do komunikacji. W Internecie mamy dostęp do wielu aplikacji, które służą nam do pomiarów wykonywanej przez nas aktywności. Jeśli biegasz, spacerujesz czy uprawiasz inny sport, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie da się tego robić z telefonem w ręce. W takiej sytuacji telefon przez nieuwagę może upaść i ulec uszkodzeniu. Odzież sportowa także często nie jest wyposażona w odpowiednio zabezpieczone kieszenie, aby telefon mógł bezpiecznie przetrwać, np. wspinaczkę na ściance. Futerał do sportu jest wodoodporny i odpowiednio amortyzuje upadek naszego telefonu. Przymocowujemy go na ramię, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić na nim naszą wydolność lub sprawdzić połączenie przychodzące. To z pewnością warty uwagi sprzęt do telefonu.

3. Zestaw głośnomówiący

Na trzecim miejscu rankingu TOP 5 akcesoriów GSM do telefonu uplasował się zestaw głośnomówiący. W dobie zmotoryzowania jest to niezastąpiony sprzęt podczas jazdy samochodem. Gdy w pracy często mamy kontakt telefoniczny z klientem lub po prostu często rozmawiamy podczas jazdy samochodem warto poszukać wysokiej jakości zestawu głośnomówiącego. Słuchawki wkładane do ucha po wielogodzinnych rozmowach mogą stać się niekomfortowe dla użytkownika. Zestaw głośnomówiący zapewni maksymalny komfort rozmowy, ale też bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu. Obecne, dostępne na rynku zestawy są niewielkich rozmiarów, więc nie zajmą wiele miejsca w samochodzie. Dodatkowo ich instalacja jest intuicyjna. Jeśli wiele godzin spędzasz za kółkiem warto dla swojego bezpieczeństwa i wygody, zaopatrzyć się w takie akcesorium do telefonu.

2. Karty pamięci

Jeśli wykonujesz setki zdjęć telefonem lub czytasz ebooki na swoim smartfonie z pewnością przyda Ci się karta pamięci. Jest to jeden z topowych gadżetów GSM na rynku. Do swojego modelu telefonu możesz dokupić kartę do dowolnej wielkości pamięci, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze więcej informacji posiadać na swoim telefonie. Dzięki niej ilość aplikacji instalowanych na telefonie również może być większa. Dzięki używaniu karty pamięci nie obciążamy procesora telefonu, co sprawia, że sprawniej funkcjonuje i nie zawiesza się. Każdy, kto posiada niezliczoną ilość materiałów na swoim telefonie przekona się, że karta pamięci jest jednym z najlepszych akcesoriów do telefonu na rynku.

1. Power bank 

Na pierwszym miejscu rankingu akcesoriów do telefonu uplasował się power bank. Jeśli często przebywasz poza domem, a dodatkowo w tym czasie wielokrotnie korzystasz z telefonu, zapewne znasz problem rozładowanej baterii. Power bank jest urządzeniem, dzięki któremu naładujesz swój telefon w sytuacji, gdy nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego lub swojej ładowarki. Jest to sprzęt, który idealnie sprawdzi się w podróży. Jeśli posiadasz power bank, możesz mieć pewność, że smartfon zawsze będzie gotowy do pracy a rozładowana bateria nigdy Cię nie zaskoczy. Dzięki tej istotnej funkcji ten gadżet GSM znajduje się na pierwszym miejscu TOP 5 gadżetów do telefonu.