Download, sterowniki

Jak odblokować ukryty filtr z Gry o Tron w Snapchat

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
14.07.2017
Ilość komentarzy
0

Siódmy sezon Gry o Tron już niedługo i z tej okazji możecie użyć ukrytego filtru z Gry o Tron w Snapchacie i zmienić się w jednego z Białych Wędrowców. Jak z tego skorzystać?

Snapchat - jak odblokować ukryty filtr z Gry o Tron

Jeśli należycie do fanów Gry o Tron i korzystacie ze Snapchata, to koniecznie musicie skorzystać z nowej funkcji przeznaczonej dla miłośników świata wykreowanego przez George’a R. R. Martina. Z okazji nadchodzącej premiery Gry o Tron powstał nowy filtr, który pozwala przeobrazić się w Białego Wędrowca.

Filtr ten jednak jest ukryty i nie ma go domyślnie w Snapchacie. Aby z niego skorzystać, należy go odblokować za pomocą niewielkiej sztuczki. Zobaczmy, jak to zrobić.

Ukryty filtr z Gry o Tron w Snapchat

Snapchat posiada mechanizm, który umożliwia odblokowanie ukrytych filtrów poprzez zeskanowanie odpowiedniego Snapkodu. Nie inaczej jest w tym przypadku. Aby odblokować filtr z Gry o Tron należy zeskanować odpowiedni Snapkod, który udostępni nam filtr na godzinę (jeśli w przyszłości zechcemy jeszcze raz z niego skorzystać, to wystarczy ponownie zeskanować kod).

Snapkod na filtr z Gry o Tron

Na komputerze lub laptopie otwórz powyższą stronę, na której na samym środku znajduje się Snapkod. Następnie weź do ręki swojego smartfona i uruchom w nim aplikację Snapchat.

Zeskanuj Snapkod z filtrem z Gry o Tron

Za pomocą Snapchata wykonaj zdjęcie, na którym dobrze widoczny jest cały Snapkod. Przybliż telefon odpowiednio blisko do monitora, aby Snapkod był duży i wyraźny. Po wykonaniu zdjęcie pojawi się komunikat, że masz możliwość odblokowania soczewki.

Kliknij w przycisk „Odblokuj”. Nowa soczewka (filtr) jest już odblokowany. Teraz możesz przejść do standardowego trybu nakładania filtrów, czyli przytrzymaj palec na ekranie na swojej twarzy, korzystając z przedniej kamery. Twoja twarz zostanie zeskanowana i wyświetlą się dostępne filtry.

Filtr na Białego Wędrowca z Gry o Tron - Snapchat

Od razu na samym początku znajdziesz filtr z niebieskim okiem, który nakłada soczewkę z Gry o Tron, zmieniającą w Białego Wędrowca. Możesz nakręcić różne zabawne filmy, w których zmieniasz swój wygląd po otwarciu ust lub możesz po prostu zrobić zwykłe zdjęcie i udostępnić w formie Snapa znajomym lub na tablicy My Story.

Filtr z tylnej kamery - Gra o Tron

Alternatywnie możesz skorzystać z tylnej kamery i stuknąć raz palcem w dowolne miejsce na ekranie. Włączysz wtedy opcję nakładania filtrów. Po wybraniu filtry z Gry o Tron zauważysz, że oprócz zamieci wyświetlają się także inni Biali Wędrowcy w wybranych miejscach.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus