Jeśli czekałeś na remake Diablo II, w tym artykule dowiesz się, jak do nadchodzącej edycji Diablo II: Resurrected. Sposobem na szybszy dostęp to tak wyczekiwanej gry jest wzięcie udziału w testach alfa. Oczywiście jak można sobie wyobrazić liczba chętnych jest ogromna, co nie znaczy, że nie warto spróbować i się zarejestrować.

Powiązane: Jak grać ze znajomymi w Valheim bez dedykowanego serwera

Seria gier wideo Diablo jest jedną z najważniejszych serii gier na świecie i pomogła ukształtować świat gier, jaki wszyscy dziś znamy. Jeśli grałeś w Torchlight, The Incredible Adventures of Van Helsing, Gim Dawn i mnóstwo innych, grałeś w potomków oryginalnego klasyka! 

Chociaż seria Diablo została zniszczona przez zmianę graficzną Diablo 3 i aż nazbyt słynnej sagi o Domu Aukcyjnym. Wraz z niedawną katastrofą PR-ową związaną z Diablo Immortals, Diablo wraca do swoich korzeni wraz z Diablo 4 i Diablo II: Resurrected. Chociaż osobiście nie mogę się doczekać Diablo 4, mam bardzo nostalgiczne uczucia związane z Diablo II. Która powinna być tą samą grą z pełnym remontem graficznym. Możesz sprawdzić oficjalny zwiastun poniżej. 

Jak zapisać się do fazy testowej Diablo II: Resurrected?

Podobnie jak w przypadku większości innych wydań gier w dzisiejszych czasach, przystąpienie do testu Diablo II: Resurrected będzie wymagało sporego szczęścia… Kiedy oficjalnie umieścisz swoje imię w rejestrze, zostaniesz wrzucony do przysłowiowego worka razem ze wszystkimi innymi czekającymi na łut szczęścia. Tradycyjnie po zarejestrowaniu się za pomocą konta Blizzard niektóre z Twoich danych są wykorzystywane do określenia, czy pasujesz lepiej niż inni, więc Twoja historia gier może dać Ci przewagę, chociaż na razie są to tylko spekulacje.

Aby zapisać się na test alfa Diablo II: Resurrected Musisz udać się na https://diablo2.blizzard.com/en-us/#masthead, zalogować się na swoje konto Blizzard, a następnie kliknąć przycisk w opcjach Tech Alpha Opt-in. Gdy to zrobisz, zostaniesz dodany do listy innych zapalonych graczy Diablo, którzy nie mogą się doczekać testowania Diablo II w 2021 roku.

Gdy jesteś na stronie, masz możliwość zobaczenia, wielu niesamowitych rzeczy, które czekają graczy. Np. Original vs Remaster. Coś, co bardzo przypomina remaster kolekcji Halo the Master Cheif. Jeśli jesteś również fanem Halo, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym rejestracji w wersji beta HALO 6 tutaj.

Ważna wskazówka dla wszystkich graczy!

Chociaż Vicarious Visions ma bardzo dobre wyniki w odtwarzaniu i remasteringu gier, Crash Bandicoot i Tony Hawks na przykład. Złota zasada w grach brzmi: NIE ZAMAWIAJ W PRZEDSPRZEDAŻY. Wiedźmin 3 sprzedał miliony gier w przedsprzedaży i dostarczył grę, która była katastrofą, chociaż do tej pory doczekała się znacznych ulepszeń. W czasach, gdy zamówienia w przedsprzedaży zapewniały rezerwację fizycznej kopii, były one przydatne, jednak teraz nie ma powodu, aby cokolwiek kupować w przedsprzedaży.