Jeśli jesteś fanem Halo i cieszysz się każdą minutą gry w HALO: Master Chief Collection (HALO: MCC) , z wielką radością dowiesz się, że zgłoszenia do HALO: Infinite beta są już otwarte. Oznacza to, że możesz teraz zapisać się jako jedna z pierwszych osób, które zagrają i przetestują najnowszą i miejmy nadzieję najlepszą jak dotąd grę HALO. Chociaż trudno będzie pokonać oryginalną trylogię. 

Powiązane: Jak odzyskać pieniądze za Cyberpunk 2077 na Playstation.

Po wielkim sukcesie Halo: The Master Chief Collection na PC, wszystkie oczy są teraz mocno skupione na kolejnej odsłonie Halo: Infinite. Będzie to pierwszy raz, gdy gra Halo zostanie uruchomiona równocześnie na PC i Xbox. Co więcej, pojawi się na Steamie i nie zostanie zablokowany w Microsoft Store. Dlatego ta wersja może być największym dotychczasowym sukcesem.

Tym razem rywalizacja o wejście do kręgu testerów będzie dużo większa niż miało to miejsce przy edycji Halo: kolekcja Master Chief (Halo: The Master Chief Collection). Warto zapisać się wcześniej. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli uczestniczyłeś w pierwotnej fazie beta testów MCC, automatycznie zostaniesz przeniesiony do nowej rundy testów gry Halo: Infinite. Jednak jest jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Pod uwagę brana będzie Twoja historia testów beta.

Na przykład jeśli zgłosiłeś się do testów ale ostatecznie nie wziąłeś w nich udziału, lub nie przesłałeś opinii/ recenzji w wyznaczonym czasie, tym razem Twoje szanse będą znacznie mniejsze. Chociaż w grę wchodzi wiele innych czynników, w tym specyfikacja komputera, warto się upewnić, że wszystkie podane dane są aktualne. Przeprowadzamy wszystkich nowicjuszy przez proces rejestracji w Halo 6.  

 

Czego dokładnie wymaga ode mnie Halo: Infinite beta? Jak mogę wnieść swój wkład w Halo 6 beta?

Zanim przejdziemy do pełnego procesu rejestracji, jest jeszcze kilka rzeczy do omówienia. 

  • Po pierwsze, nawet jeśli nie masz komputera i grasz wyłącznie na konsoli Xbox, nadal możesz zarejestrować się w Halo: Infinite we wczesnej wersji beta. 

  • Po drugie, program Halo Insider został zaprojektowany, aby dać graczom możliwość przekazania opinii o tym jak działa Halo: Infinite w różnych konfiguracjach systemowych. Wartościowe informacje zwrotne na temat tego, jak działa gra, w tym wszelkie błędy lub usterki, na które gracze mogą się natknąć. Informacje dla programistów są głównym zadaniem i mają na celu upewnienie się, że oficjalna wersja zostanie wydana tak bezproblemowo, jak to tylko możliwe. Coś, co CDPR powinno rozważyć w przypadku Cyberpunk…

  • Jeśli masz szczęście i zostaniesz przyjęty do programu Halo Insiders, otrzymasz dostęp do specjalnej platformy. Głównym wymaganiem po uzyskaniu dostępu jest wypełnienie okresowych ankiet w celu uzyskania opinii. Pamiętaj, że im bardziej jesteś zaangażowany w ten proces, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostaniesz uwzględniony w przyszłych rundach lub grach beta.

 

Jak zarejestrować się w Halo: Infinite beta? Proces rejestracji w Halo 6 beta. (Xbox i PC)

Aby rozpocząć proces, przejdź na stronę główną Halo Insider, przeczytaj wszystkie informacje, a następnie kliknij Zarejestruj się/ SIGNUP u góry strony. Gdy znajdziesz się na właściwej stronie, zaloguj się przy użyciu konta Microsoft, powiązanego z kontem Xbox Live, jeśli takie masz. Jeśli nie masz konta Xbox Live, wykonaj procedurę, aby je utworzyć, a następnie kontynuuj.

Po zalogowaniu się ponownie kliknij SIGNUP, a następnie odpowiedz na wszystkie pytania, co zajmie około 5 minut. Podczas tego procesu upewnij się, że określisz właściwą platformę lub platformy, na których korzystać, Xbox, PC lub obie, jeśli chcesz.

Jeśli wybierzesz komputer, musisz również przesłać kopię swoich najnowszych danych diagnostycznych DirectX. Jeśli nie wiesz, jak zdobyć plik, możesz zajrzeć tutaj. Po wypełnieniu wszystkich informacji upewnij się, że wszystko się zgadza i że Twój adres e-mail został zweryfikowany. Jeśli tego nie potwierdzisz, całe Twoje zgłoszenie będzie nieważne. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to czekać i mieć nadzieję, że zostaniesz wybrany do programu.