Vallen JPegger Download

Popularność różnego rodzaju multimediów sprawia, że na naszych coraz bardziej pojemnych dyskach znajduje się kilkaset filmów, kilka tysięcy plików muzycznych oraz niezliczona ilość zdjęć i innych grafik. Czasami ciężko nad tym zapanować. W takich chwilach z pomocą przychodzi program Vallen JPegger.

Vallen JPegger to bezpłatny program, którego głównym zadaniem jest katalogowanie i wyświetlanie plików graficznych, jak również odtwarzanie plików MP3. Jeśli w komputerze posiadamy pokaźną kolekcję zdjęć, za pomocą programu Vallen JPegger możemy je wygodnie wyświetlić w postaci niewielkich miniatur.

Wybierając zakładkę „Obrazek” możemy wygodnie obejrzeć wybraną miniaturę w powiększeniu. Na deser dostajemy możliwość łatwej i wygodnej zmiany rozmiarów obrazów. Możemy również ustawić pokaz slajdów, który wyświetli zdjęcia z ustawionym odstępie czasowym. Vallen JPegger poradzi sobie z praktycznie wszystkimi formatami graficznymi, takimi jak JPEG, BMP, PCX, GIF, TIFF, EPS, PNG, TGA, VST, pliki PSP i wiele, wiele innych.

Ponadto program obsługuje kody EXIF, posiada wbudowany interfejs TWAIN dla skanerów i aparatów cyfrowych. Oprócz tego mamy dostęp do wielu opcji drukowania: podgląd drukowanych obrazów w formie miniatur, drukowanie obrazów w formie wizytówek od 2 do aż 144 obrazów na jednej stronie. Vallen JPegger oferuje również takie funkcje jak znajdowanie duplikatów obrazów, definiowanie kolejności wyświetlania według wybranych kryteriów etc.