Open Transport Tycoon Deluxe Download

Open Transport Tycoon Deluxe to bezpłatna, open-source’owa wersja klasycznej gry Transport Tycoon Deluxe. Jest to gra ekonomiczna, w której zarządzamy własną firmą transportową i musimy dbać o jej rozwój. Gra oferuje wszystkie funkcje znane ze swojego pierwowzoru jeszcze z czasów DOS-a, a także dokłada nowe opcje i usprawnia istniejącą mechanikę rozgrywki. Pozwala także bawić się w trybie wieloosobowym przez sieć LAN lub Internet.

Celem gry jest zbudowanie jak najlepszej firmy transportowej, która uzyska jak najwyższy wynik po 100 latach działania na rynku. Rozpoczęcie gry następuje w momencie wybrania krajobrazu i mapy lokalizacji, w której chcemy się rozwijać. Na mapie widać różnego rodzaju przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne, z którymi gracz (jako zarządca firmy) może rozpocząć współpracę. Poprzez rozbudowę firmy musimy świadczyć coraz to lepsze usługi przewozu towarów oraz ludzi, co stanowić będzie nasze podstawowe źródło dochodu.

Gra wymaga zdolności strategicznego myślenia i umiejętności efektywnego lokowania pieniędzy – na naszej drodze do sukcesu stanie mnóstwo przeciwności losu, takich jak uszkodzenia i zużywanie się pojazdów czy też problemy z władzami miast. Do rozpoczęcia rozgrywki NIE potrzebujemy żadnych plików z oryginalnej wersji gry Transport Tycoon Deluxe. Umieszczona tu wersja gry jest samodzielnym produktem, który możemy zainstalować na swoim komputerze bez żadnych dodatkowych plików.

Gra występuje w wersji 32-bitowej oraz 64-bitowej – pobierz odpowiednią wersję dla swojego systemu. W Windowsie 8 i nowszych należy uruchomić grę w trybie zgodności z Windowsem 7.