My WCP CharmBar Customizer Download

My WCP CharmBar Customizer pozwala na zmianę wyglądu paska Zaklęć w Windows 8 i Windows 8.1. Program posiada minimalistyczny, prosty interfejs, nie wymaga instalacji w komputerze. Zmiany wprowadzane są natychmiast.

Po uruchomieniu My WCP CharmBar Customizer prezentuje okno interfejsu, w którym możemy wprowadzać zmiany w wyglądzie paska Zaklęć. Przede wszystkim możemy dodawać własne ikony, które zastąpią te widoczne w domyślnym układzie paska zaklęć. Możemy zmieniać także ikony z nałożonym efektem. My WCP CharmBar Customizer pozwala także na zmianę koloru paska Zaklęć i ustawienie częściowej bądź pełnej przeźroczystości.

Inne funkcje oferowane przez program to chociażby wyłączenie efektów wizualnych przy uruchamianiu i korzystaniu z paska Zaklęć. Można też uzyskać dostęp do kodu paska Zaklęć - jest to funkcja dla zaawansowanych użytkowników. Po wprowadzeniu wszystkich zmian, klikamy Apply i czekamy, aż program wprowadzi nowy wygląd. Oczywiście, zmiany można wycofać i wrócić do poprzedniego wyglądu paska Zaklęć.