Pazera Free Audio Extractor Download

Pazera Free Audio Extractor to narzędzie przeznaczone do tworzenia własnych soundtracków - na podstawie filmów z naszej biblioteki. Program pozwala na wyciągnięcie ścieżki dźwiękowej z dowolnego filmu. Może to być płyta DVD, CD, plik wideo itp. Soudtrack zapiszemy w popularnym formacie audio w dowolnym miejscu wybranym przez nas na komputerze.

Pazera Free Audio Extractor obsługuje nie tylko filmy zapisane na płytach DVD, ale również takie formaty jak M4B, WebM, OGV, OGA, DTS, DTS-HD, EAC3, AIFF, GSM, MP1, QCP (qcelp), RA, TrueHD, VQF, MP4V, MKA, M2TS, MTS, WTV, F4V, F4P, F4A, F4B, VIDEO, M4R oraz AVS. Gotowy soundtrack możemy zapisać w MP3, AAC, WMA, OGG, AC3, FLAC, WAV, a także M4A.

Program dostępny jest w języku polskim, a jego obsługa jest banalnie prosta. Dodajemy film za pomocą przycisku +Dodaj pliki. Następnie, w prawym menu ustalamy ścieżkę docelową i parametry pliku audio. Potem klikamy już tylko Konwertuj i czekamy, aż Pazera Free Audio Extractor wyciągnie muzykę z filmu i zapisze ją w formacie audio w naszym komputerze.