Photoshop Express Download

Photoshop Express to specjalna wersja programu graficznego Photoshop, która została przygotowana na urządzenia mobilne oraz na systemy Windows 8 oraz Windows RT. Program nie posiada aż tylu funkcji, co klasyczny Photoshop w wydaniu “pulpitowym”, niemniej jednak aplikacja celuje w przeciętnego użytkownika, który programu używa do codziennej edycji prywatnych zdjęć na własny użytek.

Photoshop Express jest całkowicie zintegrowany z interfejsem Modern UI, a co za tym idzie jego obsługa jest dość prosta i intuicyjna. Za pomocą programu możemy poprawiać nasze zdjęcia regulując kontrast, jasność, nasycenie kolorów, balans bieli, ekspozycję, jaskrawość oraz garść ustawień odpowiedzialnych za cienie czy światła.

Fani Instagramu i zdjęć o specyficznej kolorystyce ucieszą się z zakładki “Looks”, która oferuje ok. 20 filtrów kolorystycznych, które możemy nakładać na zdjęcia. Znajdziemy tutaj takie efekty, jak ocieplanie zdjęć, nadawanie wrażenia mglistej pogody, efekt starego zdjęcia oraz wiele, wiele innych. Osoby chcące błyskawicznie poprawić swoje fotografie mogą skorzystać z funkcji “Auto Fix”, która automatycznie wykryje niedoskonałości na zdjęciu i poprawi kontrast, nasycenie oraz szereg pozostałych elementów. Do poprawiania niedoskonałości przydaje się także narzędzie “Red Eye Tool”, którym usuniemy z naszych zdjęć efekt czerwonych oczu i przywrócimy im naturalną barwę.

W Photoshop Express umieszczono także funkcję usuwania szumu ze zdjęć, co pozwala wygładzić nasze fotografie, zwłaszcza te, które zrobione zostały przy słabym oświetleniu. Funkcja jest płatna, ale możemy z niej przez jakiś czas korzystać w trybie trial (testowym). Ukończone fotografie możemy finalnie odpowiednio obrócić oraz przyciąć za pomocą funkcji kadrowania, po czym zapisać na dysku, umieścić w chmurze Revel bądź udostępnić bezpośrednio na Facebooku.