123 DVD Converter Download

123 DVD Converter to skierowany raczej do zaawansowanych użytkowników program pozwalający na ripowanie płyt DVD na dysk twardy i konwertowanie ich do różnych formatów. Zaletą aplikacji jest obsługa praktycznie wszystkich popularnych kodeków oraz rozszerzeń wideo.

Usługa oferuje użytkownikowi dużą liczbę funkcji, które pozwalają na dopasowanie jakości, kodeka czy innych parametrów klipu do jego potrzeb. Zapisuje sygnał audio-wideo z płyt DVD w formatach AVI (DivX, XviD), WMV (Zune, Pocket PC), 3GP (starsze komórki), MP4 (Apple, PSP), FLV, VCD (MPEG-1) i SVCD (MPEG-2).

Dodatkowa funkcja to możliwość wyodrębnienia samego sygnału audio z płyty DVD. Dzięki temu możemy stworzyć wersję dźwiękową np. koncertu ulubionego zespołu. Taki plik da się później odtwarzać w Winampie czy Foobarze, a także na telefonie komórkowym.

Tak jak wspomniano, 123 DVD Converter to raczej program dla bardziej doświadczonych użytkowników, którzy potrafią już ripować płyty DVD, znają opcje i ustawienia, a szukają rozwiązania bardziej profesjonalnego. Takie osoby będą pozytywnie zaskoczone potencjałem aplikacji.