PRO100 Download

PRO100 to profesjonalny program do tworzenia projektów oraz aranżacji wnętrz. Aplikacja pozwala na wdrożenie projektu właściwie każdego pomieszczenia - bez problemu wykonamy aranżację kuchni, łazienki, sypialni, salonu, a nawet pomieszczenia biurowego. To idealne narzędzie dla wszystkich producentów mebli, jak również salonów meblowych i dekoratorów wnętrz.

Program umożliwia kilka sposobów wyświetlania postępu naszych prac poprzez tryby prezentujące projekt na różne sposoby. Do dyspozycji są takie opcje, jak tryb szkieletowy, który wyświetla tylko szkielet wszystkich elementów umieszczonych w projekcie, jak również tryb wyświetlający szkic. Bardziej rzeczywiste i miarodajne są tryby wyświetlające kolory i tekstury elementów, aż po pełną wizualizację trójwymiarową.

PRO100 posiada całkiem pokaźną bibliotekę obiektów, które użytkownik może użyć podczas aranżacji. Wszystkie obiekty są odpowiednio posegregowane na kategorie główne (Meble, Elementy, Materiały, Oświetlenie) jak również na podkategorie z uwzględnieniem miejsca przeznaczenia (jadalnia, pokój dziecięcy, łazienka itp.). Użytkownik może również tworzyć własne biblioteki i projektować meble “od zera”.

Poza zmianą trybu wyświetlania, możemy również w szybki sposób przełączać się pomiędzy różnymi widokami. Znajdziemy tu orientację perspektywiczną, jak również rzut aksonometryczny. Nie zabraknie też widoku planu, jak i spojrzenia na poszczególne ściany wnętrz.

Zaletą programu jest jego prosta obsługa - przy tylu funkcjach i możliwościach, twórcom udało się zachować przejrzystość interfejsu, intuicyjność oraz łatwość wykonywania wszystkich operacji. Dzięki temu z programu mogą korzystać zarówno profesjonalne firmy, które zajmują się aranżacją wnętrz oraz wykonywaniem mebli na zamówienie jak i również osoby, które chcą po prostu wykonać projekt wymarzonego pokoju.