3D Home Design by LiveCAD Download

3D Home Design by LiveCAD to zaawansowany program, za pomocą którego stworzymy projekty domów i wnętrz zgodne z wszelkimi normami budowlanymi i architektonicznymi. Program posiada bardzo wiele zaawansowanych funkcji oraz przejrzysty i dość prosty w obsłudze interfejs.

Program 3D Home Design by LiveCAD pozwala nawet początkującym użytkownikom tworzyć zaawansowane projekty domów i mieszkań zgodnie z wszelakimi normami architektonicznymi i budowlanymi zarówno w wersji dwuwymiarowej (2D), jak i trójwymiarowej (3D). W bazie programu znajdziemy całe mnóstwo gotowych elementów, dzięki którym możemy kompletnie urządzić projektowane mieszkanie czy dom.

3D Home Design by LiveCAD posiada w swojej bazie liczne obiekty graficzne, trójwymiarowe meble, tekstury i tapety do dekoracji, elementy wyposażenia wnętrz do każdego pomieszczenia, gadżety etc. Za pomocą programu stworzymy nie tylko doskonałe wnętrza dzięki dynamicznemu wymiarowaniu w trybie 2D i 3D, ale również niestandardowe elementy, takie jak balkony, tarasy, klatki schodowe, belki nośne, filary itp.

Ponadto za pomocą 3D Home Design by LiveCAD zaprojektujemy ogród za domem lub pas zieleni naokoło budynku. Narzędzie skierowane jest nie tylko dla zaawansowanych architektów i studentów tego kierunku, ale również osób, które chcą samodzielnie zaprojektować swój dom lub mieszkanie marzeń. Początkujący projektanci z pewnością skorzystają z licznych samouczków oraz gotowych szablonów graficznych. Wersja testowa programu nie pozwala na zapisanie gotowego projektu.