Free Mouse Auto Clicker Download

Czy mieliście kiedyś dość klikania myszką, np. przy odświeżaniu stron, przewijaniu tekstu, przełączaniu stron etc.? Wydaje się, że to tylko naciśnięcie guzika, ale po kilkudziesięciu lub kilkuset kliknięciach ręka bardzo boli, a znudzenie daje się we znaki. Na szczęście za sprawą programu Free Mouse Auto Clicker może się to zmienić.

Free Mouse Auto Clicker to bardzo proste narzędzie, którego głównym zadaniem jest klikanie myszką w odpowiedniej konfiguracji w określonym odstępie czasu. Możemy ustawić pojedyncze lub podwójne kliknięcie w odstępie od wielu godzin do kilku sekund – wszystko uzależnione od indywidualnych potrzeb użytkownika.

Program może uruchamiać się wraz ze startem systemu – integruje się z paskiem zadań w obszarze powiadomień, dzięki czemu zawsze jest pod ręką. Interfejs programu jest bardzo prostu i jasny, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik nie będzie miał najmniejszych problemów z ustawieniem indywidualnych preferencji klikania.

W darmowej wersji programu możemy ustawić odstępy pomiędzy kliknięciami w godzinach, minutach, sekundach i setnych części sekundy. Niestety program Free Mouse Auto Clicker umożliwia ustawienie kliknięć tylko prawym lub lewym przyciskiem myszy – nie ma możliwości aktywacji pozostałych przycisków.