WebcamMax Download

WebcamMax to program umożliwiający przechwytywanie obrazu i dźwięku za pomocą kamerki internetowej oraz nakładanie na taki sygnał różnego rodzaju efektów. Aplikacja działa w czasie rzeczywistym i pozwala na natychmiastowe wysyłanie zmodyfikowanego wideo za pomocą komunikatora.

Obsługuje m.in. takie programy jak ICQ, Skype, Windows Live Messenger czy Yahoo! Messenger. Dodatkowo umożliwia wykonywanie zrzutów ekranu i szybkie udostępnianie ich w takich serwisach jak Facebook oraz YouTube. Efekty da się nakładać nie tylko na przechwycony sygnał wideo, ale także na zdjęcia z dysku.

WebcamMax działa również jako wirtualna kamerka internetowa. Umożliwia pokazywanie naszym rozmówcom zarejestrowanego wcześniej pliku wideo czy obrazu z pulpitu na żywo. Zastępuje sygnał rejestrowany przez właściwą kamerkę zainstalowaną w laptopie czy podłączoną za pomocą portu USB.

Obsługiwane rozdzielczości to 320X240, 640X480, 640x360, 352x288. W bazie znajduje się ok. 2 tys. efektów i filtrów, takich jak padający śnieg, różnego rodzaju ramki czy zdjęcia celebrytów. Do swojej twarzy można doklejać wąsy, elementy garderoby czy śmieszne nosy.