DJ Mixer Professional Download

DJ Mixer Professional to zestaw narzędzi, który znajdzie zastosowanie zarówno u zaawansowanych DJ jak i u początkujących amatorów zaczynających swoją przygodę z muzyką. Program pozwala na tworzenie i miksowanie muzyki dając do dyspozycji zestaw wielu zaawansowanych funkcji, które sprawią, że stworzymy profesjonalnie brzmiące remiksy i sety muzyczne.

Interfejs programu jest wykonany w sposób charakterystyczyny dla aplikacji tego typu – znajdziemy tu podział na cztery decki (odtwarzacze), dzięki czemu możemy tworzyć rozbudowane i złożone miksy. Pomocne okażą się funkcje do zarządzania biblioteką muzyczną, odtwarzania całych albumów, dopasowania tempa, rytmu czy też dodania efektów i wizualizacji w czasie rzeczywistym. Sprawia to, że narzędzie świetnie nadaje się do urozmaicania występów na żywo. Warto wspomnieć także o funkcjach karaoke, automatycznym dopasowywaniu bitu, synchronizacji pomiędzy czterema deckami, zestawie sampli, płynnym zapętlaniu utworów i przejściach między piosenkami.

DJ Mixer Professional posiada wsparcie dla wielu różnych formatów muzycznych. Bez problemu obsłuży pliki w formacie MP3, FLAC, M4A, WAV, OGG oraz płyty Audio. Możemy także użyć plików wideo, gdyż pakiet wspiera pliki AVI, MP4, MOV czy też WMV, a następnie zsynchronizować je odpowiednio z odtwarzanym dźwiękiem. Program pozwala stworzyć symulację płyty winylowej i podłączyć gramofon. Nie zabrakło również obsługi mikrofonu oraz zewnętrznych urządzeń typu miksery.