KeyScrambler Personal Download

KeyScrambler Personal to bezpłatny dodatek do przeglądarek internetowych. Głównym zadaniem programu jest ochrona przed przechwytywaniem wpisywanych ciągów znaków przez szkodliwe oprogramowanie.

Za pomocą programu KeyScrambler Personal zabezpieczymy wpisywane ciągi znaków przed przechwyceniem. Mogą to być hasła i loginy do kont, numery kart kredytowych oraz numery konta bankowego, jak również rozmowy prowadzone na czatach czy portalach społecznościowych. Program poradzi sobie z atakami intruzów oraz działaniem złośliwego oprogramowania typu keylogger czy spyware.

Interfejs programu KeyScrambler Personal jest jasny i prosty w obsłudze, zaś sama aplikacja nie obciąża zasobów sprzętowych komputera. Podczas pracy, program pracuje w tle, zaś jego ikonka wyświetlana jest w zasobniku systemowym. Podczas wpisywania tekstu, KeyScrambler Personal wkracza do pracy i szyfruje go, dzięki czemu żaden program szpiegujący nie jest w stanie go przechwycić. Ciekawym dodatkiem jest plik pomocy posiadający zestaw gotowych pytań i odpowiedzi.

KeyScrambler Personal współpracuje praktycznie z każdą przeglądarką dostępną na rynku: Google Chrome, Firefox, Comodo Dragon, Flock, Internet Explorer, Maxthon, Opera, Safari etc. Program dostępny jest co prawda za darmo, jednak jego funkcjonalność jest mocno ograniczona. Aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności, należy wykupić wersje Professional lub Premium.