DAZ Studio Download

DAZ Studio to darmowy i bardzo rozbudowany program do tworzenia animacji oraz obiektów 3D, jak również edycji grafiki, ilustracji i fotografii. Za pomocą programu możemy stworzyć trójwymiarowe obiekty, postacie, budowle, krajobrazy etc.

Program DAZ Studio to bardzo zaawansowane narzędzie, za pomocą którego możemy tworzyć różne elementy graficzne i bardzo realistyczne sceny. Wszystkie elementy mogą być renderowane za pomocą programowego silnika lub technologii OpenGL. Ponadto do dyspozycji użytkownika oddano także narzędzia wspomagające tworzenie animacji i wirtualnych środowisk z możliwością podglądu w trybie fly-throughs.

Program został wyposażony w narzędzia, dzięki którym stworzymy zaawansowane projekty trójwymiarowe postaci, zwierząt, pojazdów, budowli etc. Ponadto możemy projektować ilustracje do książek, opowieści, komiksów, widokówek itp. Użytkownik ma również dostęp do licznych szablonów, które pomagają początkującym użytkownikom przy modelowaniu obiektów trójwymiarowych.

Nie zabrakło także możliwości dopasowywania pracy kamery, którą można obracać, przesuwać, przybliżać i oddalać. Początkujący docenią także obecność bogatego samouczka, który pozwoli poznać wszystkie podstawowe i zaawansowane funkcje. Aplikacja jest co prawda darmowa, ale wymaga numeru seryjnego, który odblokuje wszystkie możliwości – aby go uzyskać, należy zarejestrować się na stronie internetowej producenta.