Argos Monitoring Download

Argos Monitoring to zaawansowany system monitorowania komputera, dzięki któremu możemy rejestrować aktywność użytkownika na wybranym PC. Charakter aplikacji zdecydowanie stawia na ciche szpiegowanie komputera bez wiedzy użytkownika przy jednoczesnym udostępnieniu prostego interfejsu do zarządzania wszystkimi funkcjami oraz sprawdzania zarejestrowanych informacji.

Program umożliwia bezpieczne i niewidoczne dla użytkownika śledzenie aktywności komputera, rejestrowanie klawiszy oraz listy odwiedzonych stron, tworzenie zrzutów ekranu co określoną ilość czasu oraz ogólne monitorowanie systemu. Odpowiednia wyszukiwarka „View Logs” pozwala przeglądać zebrane informacje wraz z dodatkowymi szczegółami, jak chociażby adres strony widocznej na danym zrzucie ekranu. Wszystkie zebrane wyniki możemy odpowiednio sortować, przeglądać bezpośrednio w oknie programu oraz filtrować. Warto wspomnieć o kalendarzu, który pozwala zawęzić informacje do konkretnych dat.

Argos Monitoring działa w tle, jest absolutnie niewidoczny dla użytkownika oraz nie posiada żadnych ikon w zasobniku systemowym, dzięki czemu trudno wykryć jego obecność, co niestety nie zawsze jest regułą w tego typu programach. Jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do aplikacji jest podanie hasła – bez jego znajomości nikt nie sprawdzi zapisanych przez program informacji.

Ustawienia programu umożliwiają zmianę hasła, ustawienie odstępu czasowego między tworzonymi zrzutami ekranu, określenie maksymalnego rozmiaru zebranych danych oraz okresu, po którym zaczną być kasowane najstarsze informacje. Możemy także dostosować, jakiego rodzaju szczegóły aktywności użytkownika mają być na bieżąco zapisywane.