Specjalizujesz się w sporządzaniu projektów i nie wyobrażasz sobie swojej codziennej pracy bez profesjonalnego oprogramowania cad? Mamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich projektantów. Poznaj ZWCAD, czyli wiodący program, który daje możliwość tworzenia rysunków i zwiększ efektywność pracy dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Dzięki ZWCZAD możesz projektować w każdej branży bez ograniczeń.

Wysoka wydajność, przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz przyjemna dla oka szata graficzna zagwarantują Ci efektywną pracę z formatami DWG/DXF. ZWCAD to idealne rozwiązanie zarówno dla doświadczonych inżynierów, jak i tych początkujących!

Oddajemy w ręce projektantów najlepsze oprogramowanie do projektowania 2D/3D, które pozwala na tworzenie projektów na najwyższym poziomie.

ZWCAD - zwiększa efektywność pracy

Program CAD od ZWCAD pozwala także na modelowanie powierzchniowe i porównywanie rysunków, a łatwość w obsłudze sprawia, że sporządzanie projektów jest dużo przyjemniejsze. Prosty interfejs sprawia, że program ten jest idealny zarówno dla doświadczonych inżynierów, jak i tych początkujących. Nakładki branżowe dopasowane do każdej profesji jeszcze bardziej poszerzają jego możliwości i pozwalają projektantom wykorzystać oprogramowanie cad na 100%. Przy pomocy specjalistycznych nakładek branżowych Twoje projekty będą jeszcze lepsze!

Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty i pozwala na zapisywanie plików w formacie DWG oraz DXF. Dostępne jest dla obu wersji systemowych - 32 i 64 bitowych. Wersja 64-bit pozwoli Ci na pracę z większymi projektami, co więcej w ramach jednej licencji wersje mogą być dowolnie zmieniane.

Poznaj funkcjonalności, dzięki którym projektowanie staje się łatwiejsze

Wieczysta licencja, która nigdy nie wygasa to jeden z podstawowych atutów naszego programu do projektowania, który zdecydowanie ułatwia pracę wszystkim użytkownikom. Dodatkowo brak opłat subskrypcyjnych i możliwość zaktualizowania do najnowszej wersji programu w każdym momencie sprawia, że rozwiązanie to jest niezwykle opłacalne.

program cad

Różne wersje językowe do wyboru - możliwość zmiany tłumaczenia według potrzeb. Posiadając jedną subskrypcję, można używać kilku wersji językowych, przykładowo - polska, angielska, czeska i niemiecka.

Przez cały okres trwania licencji przysługuje Ci pomoc techniczna. Pracownicy ZWCAD dokładają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i na bieżąco pomagać Ci w rozwiązywaniu ewentualnych problemów lub niejasności. Po zakupie licencji użytkownikom udostępniamy podręcznik w formacie PDF oraz dane dostępowe do specjalnego forum.

Dzięki temu, że zastosowana została licencja sieciowa, możesz korzystać z produktów od ZWCAD na więcej niż 5. stanowiskach, a licencja może być przenoszona samodzielnie przez użytkowników, co nie generuje dodatkowych kosztów.

Wraz z zakupem oprogramowania każdy otrzymuje certyfikat legalności, który potwierdza, że nasze narzędzie do projektowania 2D/3D zostało wykonane z poszanowaniem własności intelektualnej i patentów osób trzecich.

Projektowanie wspomagane komputerowo

Projektowanie CAD (z ang. Computer Aided Design) - to projektowanie wspomagane komputerowo. Narzędzie to szturmem podbiło serca projektów sprawiając, że ich praca stała się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Dodatkowo programy CAD pozwalają sprawniej i efektywniej sporządzać nowe projekty, co maksymalnie skraca czas, który potrzebny jest do wprowadzenia nowego produktu na rynek.

Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych aplikacji typu CAD mniej lub bardziej prostych w obsłudze. Wybór może okazać się trudniejszy, niż mogłoby się wydawać, jednak znalezienie odpowiedniego programu będzie miało kluczowe znaczenie dla pracy Twojej firmy. Naprzeciw wszystkim Twoim oczekiwaniom przychodzi oprogramowanie od ZWCAD, które dzięki specjalistycznym nakładkom i wersjom branżowym bez żadnego problemu dopasujesz do wszystkich swoich potrzeb i wymagań.

Dodatkowe nakładki do oprogramowania CAD

Przeprowadzone badania wykazują, że projektanci w swojej pracy wykorzystują jedynie 80% wszystkich możliwości, jakie oferują programy do projektowania CAD. W związku z tym proponujemy rozwiązania, które pozwolą zaspokoić wszystkie Twoje projektowe potrzeby. ZWCAD dostarcza potężne możliwości projektowe w atrakcyjnej cenie - zapewniamy ekspresowy zwrot inwestycji. ZWCAD po prostu Ci się opłaci. Ponadto, dzięki specjalistycznym nakładom możesz korzystać z tego, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Wypróbuj narzędzie do projektowania CAD od ZWCAD

ZWCAD to doskonała opcja dla każdego, kto zawodowo korzysta z oprogramowania CAD. Na stronie dostępna jest do pobrania pełna wersja testowa, dzięki której możesz poznać wszystkie możliwości, jakie zapewnia nasz program jeszcze przed jego zakupem. Korzystaj przez 30 dni całkowicie za darmo i bez ograniczeń! Po okresie testowym, program będzie działał jak podstawowa przeglądarka z możliwością tworzenia i zapisywania niewielkich rozmiarów plików. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam, dlaczego warto wybrać ZWCAD.

Materiał zewnętrzny