Canvas 14 Download

Canvas 14 to kompleksowe narzędzie do edycji i tworzenia od podstaw profesjonalnych elementów graficznych, animacji, prezentacji, map oraz ilustracji z największym naciskiem na tematykę techniczną i mechaniczną.

Program Canvas 14 jest idealnym narzędziem zarówno dla profesjonalnych inżynierów, jak również naukowców oraz osób zajmujących się grafiką komputerową. Program spełni również wymagania innych specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem skomplikowanych projektów i publikacji o zabarwieniu technicznym.

Za pomocą programu Canvas 14 stworzymy nie tylko specjalistyczne ilustracje techniczne, składniki większych projektów, ale również profesjonalne dokumenty techniczne, które możemy zapisać na dysku komputera, wysłać drogą elektroniczną lub wydrukować. Oprócz tego program posiada liczne narzędzia pozwalające kontrolować układ strony oraz jej typografię.

Program Canvas 14 poradzi sobie również z modelowaniem obiektów trójwymiarowych. Nie zabrakło również możliwości importowania i szybkiego łączenia wielu elementów takich jak animacje, teksty i zdjęcia w jeden spójny i gotowy do publikacji dokument. Ponadto do rąk użytkowników oddano narzędzia do rysowania elementów i ilustracji technicznych, tworzenia dynamicznych wykresów, tabel oraz schematów blokowych.

Oprócz projektów technicznych, program Canvas 14 sprawdzi się również w tworzeniu projektów kartograficznych z uwzględnieniem takich formatów jak SHP, E00, RT1, SDTS, plików tekstowych Garmina itp.