ACDSee Photo Editor 2008 Download

ACDSee Photo Editor 2008 to narzędzie, w którym szybko dokonasz obróbki zdjęć i obrazków oraz dodasz ciekawe efekty pozwalające na upiększenie swojego projektu. W zestawie jest mnóstwo filtrów, których możesz użyć, aby nadać zdjęciu niepowtarzalny wygląd. ACDSee Photo Editor pozwala na utworzenie zarówno scrapbooka (albumu z wycinkami), jak również bannera bądź innego obrazka na strony internetowe. Zakres działań aplikacji jest duży, a praca w programie należy do przyjemnych.

Aplikacja wyróżnia się przede wszystkim:

Samouczkiem z lekcjami instruktażowymi

Program posiada wbudowany samouczek i lekcje treningowe, które pozwolą początkującej osobie zapoznać się z funkcjami programu. Po skorzystaniu z treningu oferowanego przez program, będziesz umieć korzystać z warstw, dokonywać obróbki zdjęć oraz dodawać efekty specjalne do wszystkich swoich projektów tworzonych w ACDSee Photo Editor 2008.

Łatwością w dodawaniu tekstu

Możesz dodawać tekst w taki sposób, jaki Ci się tylko wymarzy. Dzięki funkcji modyfikacji ścieżek, możesz sprawić, że dodany tekst będzie dopasowany do poszczególnych elementów zdjęcia podążając za ich kształtem. Jeśli nie chcesz ustawiać ścieżek samemu, możesz skorzystać z gotowych ustawień najpopularniejszych kształtów, które sprawią, że Twój tekst będzie się wyróżniać jak nigdy dotąd.

Tworzeniem albumów pełnych wspomnień

Za pomocą funkcji Trim to Shape, możesz przyciąć dodane zdjęcia korzystając z ponad 400 gotowych kształtów, po czym obracać je i zmieniać ich rozmiar. Dzieki ACDSee Photo Editor utworzysz album, w którym umieścisz ulubione zdjęcia i nadasz im odpowiedni charakter.

Zestawem narzędzi do korekty zdjęć i retuszu zdjęć

Aplikacja pozwoli Ci na wykonanie wszystkich najpopularniejszych korekt zdjęć za pomocą paru kliknięć. Do wyboru są funkcje korekty czerwonych oczu, rozjaśniania, przyciemniania (Dodge / Burn), wyostrzania oraz rozmazywania poszczególnych elementów. Dodane zdjęcia można wyostrzyć, zmieniać jasność oraz kontrast lub skorzystać z automatycznych opcji poprawy zdjęcia.

Aplikacja oferuje pełen zakres funkcji potrzebnych do wykonania codziennych zadań ze zdjęciami oraz obrazkami.