Free CUDA Video Converter Download

Free CUDA Video Converter to jeden z najbardziej rozbudowanych konwerterów, który przerabia zarówno pliki audio, wideo jak również zdjęcia. Zaletą jest obsługa sporej liczby formatów, również tych mniej popularnych jak np. rozdzielczość Full HD dla urządzeń mobilnych.

Z zakładki File programu Free CUDA Video Converter, można dodać pojedynczy plik do konwersji, jak również zdjęcia czy folder, lub załadować Audio CD, które można bezpośrednio odtworzyć. Po dodaniu przykładowego klipu możemy kolejno: dodać następny plik, usunąć wybrany czy stworzyć klip. Tutaj należy zaznaczyć strzałkę w lewo aby wybrać początek klipu, zaś strzałką skierowaną w prawo ustawiamy zakończenie klipu. Możemy także dodawać kolejne segmenty klikając w symbol zielonego plusa.

Zakładka Merge odpowiedzialna jest za scalanie w przypadku dodania dwóch lub więcej plików. W Edit wybieramy rozdzielczość, marginesy, znaki wodne, możemy wstawić napisy albo obrócić wyświetlany materiał pionowo lub poziomo. Klikając w Start rozpoczynamy konwersję, zaś wybór odpowiedniego formatu dokonujemy w zakładce Profile.

Obok możemy jeszcze dodać własną ścieżkę audio,  napisy oraz miejsce docelowe nowo utworzonego pliku. Przechodząc do Preferences można z kolei ustawić opcje zapisu, konwersji czy zachowanie programu po zakończeniu konwersji. Natomiast w Edit mamy szczegółowe ustawienia audio czy wideo. W tym celu rozwijamy zakładkę Basic Settings.

Free CUDA Video Converter to wielofunkcyjny konwerter video, który obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików począwszy od MPEG czy FLV, a kończywszy na FULL HD również dla urządzeń mobilnych. Zasługuje on na uwagę, ponieważ jest to jeden z niewielu konwerterów, który naprawdę działa i wykonuje to, do czego zobowiązuje się jego producent.