PlayClaw Download

Czy kiedykolwiek chciałeś uchwycić część rozgrywki podczas grania w swoją ulubioną grę? A może chciałeś wykonać zapierające dech w piersiach zrzuty ekranu prosto z wirtualnego świata gry? Dzięki PlayClaw będziesz mógł uchwycić niepowtarzalny moment na obrazie a nawet nagrać sekwencję wideo, wszystko to bez negatywnego wpływu na wydajność twojego komputera! PlayClaw działa całkowicie w tle, dodatkowo wykorzystuje wszystkie rdzenie twojego procesora w celu nagrania wideo wysokiej jakości, jednocześnie nie mając negatywnego wpływa na płynność rozgrywki.

PlayClaw nagrywa płynne sekwencje wideo w pełnej rozdzielczości i wysokiej liczbie klatek, dodatkowo program nagrywa oryginalny dźwięk z gry oraz efekty dźwiękowe, co więcej, aplikacja współpracuje z programami Teamspeak oraz Ventrilo. To uniwersalne narzędzie do nagrywania wideo, audio oraz tworzenia zrzutów ekranu, może także mierzyć wydajność gier 3D w czasie rzeczywistym. W porównaniu do innych programów tego typu, PlayClaw może mierzyć wydajność naszego komputera bez negatywnego wpływu na rozgrywkę, jego działanie nie zużywa nadmiernej ilości zasobów systemowych dlatego też sekwencji wideo nagrywane programem PlayClaw są płynne i ostre.

PlayClaw może zmierzyć liczbę klatek wyświetlanych na sekundę podczas rozgrywki, aplikacja współpracuje z grami korzystającymi z bibliotek DirectX, Direct3D oraz OpenGL. Sekwencję wideo oraz zrzuty ekranu możemy zapisywać w wybranym przez nas formacie.

Główne cechy programu PlayClaw:

  • Możliwość tworzenia zrzutów ekranu, nagrywania wideo oraz audio
  • Ustalanie FPS dla nagrywanych sekwencji oraz rozmiaru plików
  • Możliwość zapisania wideo oraz obrazów w wielu formatach
  • Wbudowane benchmarki oraz funkcje mierzenia temperatury CPU i GPU
  • Możliwość testowania wydajności komputera podczas grania
  • Wykorzystanie wielordzeniowych procesorów
  • Bezproblemowa współpraca z systemami Windows Vista oraz Windows 7