Wizardbrush Download

Wizardbrush to przydatne narzędzie dla wszystkich tych, którzy chcieliby rysować na swoim komputerze. Ta świetna aplikacja pozwala na rysowanie na powierzchni tabletu, teraz będziesz mógł szkolić swoje zdolności malarskie rysując cyfrowe obrazy. Aplikacja Wizardbrush posiada wiele unikalnych narzędzi do malowania. Dzięki Wizardbrush możemy rysować cyfrowym ołówkiem, farbami olejnymi, farbami wodnymi, kredą, węglem, magiczną różdżką , piórem oraz wieloma innymi narzędziami. Oprócz narzędzi do malowania aplikacja posiada zestaw wbudowanych filtrów dzięki którym możemy zmieniać wygląd zdjęcia i dodawać różnego rodzaju efekty. Ponadto Wizardbrush umożliwia nam pracę z warstwami, jest to duże usprawnienie ponieważ dzięki warstwom jesteśmy w stanie tworzyć niezależnie od siebie elementy obrazu, takiego rozwiązania używają profesjonaliści. Znacznym ułatwieniem podczas pracy z rysunkami jest także narzędzie lasso.

Do dyspozycji użytkownika zostały oddane także funkcje cofnij i powtórz, które są nieograniczone. Oznacza to że możemy cofnąć naszą pracę z obrazem do dowolnego momentu. W poznawaniu funkcji i możliwości programu pomogą nam także liczne filmy instruktażowe, dzięki nim dowiemy się między innymi jak rysować przy użyciu zróżnicowanych technik malarskich. Oprócz filmów program posiada rozbudowaną pomoc, która z pewnością przyda się początkującym użytkownikom i malarzom. Nowoczesny i intuicyjny interfejs pozwala na pracę z wieloma obrazami na raz.
Wizardbrush współpracuje z tabletami rozpoznającymi siłę nacisku, zwiększa to realizm oraz efekt końcowy naszej pracy. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi nacisku możemy tworzyć profesjonalne i realistycznie wyglądające obrazy i rysunki.