Bibble Professional Download

Bibble to aplikacja która pomoże Ci zoptymalizować galerię cyfrowych obrazów, co więcej, Bibble posortuje znalezione obrazy w łatwe do przeglądania kategorie. Aplikacja posiada specjalną funkcję importowania obrazów do katalogu Bibble, dodatkowo możemy pracować na plikach znajdujących się w swojej pierwotnej lokalizacji. Bibble zapewnia ekspresową konwersję obrazów w formacie RAW, możemy eksportować oraz importować obrazy RAW bez negatywnego wpływu na szybkość edycji, przeglądanie plików oraz wykonywanie innych czynności.

Aplikacja Bibble nadaje się idealnie do zarządzania ogromnymi kolekcjami fotografii, składającymi się nawet z setek tysięcy obrazów. Dzięki tworzeniu przejrzystych kategorii oraz pracy na meta tagach, Bibble jest w stanie przeglądać oraz przeszukiwać setki tysięcy folderów szybki i sprawny sposób. Co więcej, aplikacja jest w stanie wykonywać automatyczne kopie zapasowe wszystkich lub wybranych zbiorów fotografii.
Bibble posiada także wiele narzędzi do edycji oraz optymalizacji obrazów, dzięki Bibble możemy dokonywać korekty kolorów, ustawiać ekspozycję obrazu, oraz korzystać z wielu innych narzędzi, które pomogą nam w edycji i ulepszaniu naszych zdjęć. Bibble posiada także narzędzie zmieniające wygląd całego obrazu (np. Korekcji bieli) oraz oferuje selektywną edycję, dzięki której możemy edytować tylko i wyłącznie wybrany fragment zdjęcia.

Pracując z aplikacją Bibble możemy korzystać z funkcji generatora podglądu, dzięki tej funkcji jeszcze podczas pracy z obrazem możemy zobaczyć jak będzie wyglądał wydruk naszego obrazu po dokonanych zmianach.