Online Armor Free Download

Online Armor Free to rewolucyjny produkt który skutecznie ochroni system przed oprogramowaniem szpiegującym, złośliwym oprogramowaniem, trojanami oraz próbami wyłudzenia informacji osobistych. Online Armor Free to program który niejednokrotnie zdobywał nagrody w związku ze skuteczną ochroną przeciwko złośliwemu oprogramowaniu. Dzięki potężnemu silnikowi do wykrywania i neutralizowania zagrożeń Online Armor Free potrafi wykryć i zneutralizować najnowsze rodzaje zagrożeń.

W trybie standardowym program podejmuje większość decyzji automatycznie na podstawie list zaufania oraz czarnych list z podejrzanymi aplikacjami. Online Armor Free chroni hasła oraz osobiste informacje przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Główne cechy programu Online Armor Free:

Zapora sieciowa:
· Online Armor chroni komputer przed atakami z zewnątrz oraz zapobiega wykradzeniu informacji osobistych, które znajdują się na dysku twardym użytkownika. Online Armor działa praktycznie niezauważenie oraz jest bardzo prosty w obsłudze. Doświadczeni użytkownicy będą zadowoleni z wielu potężnych opcji dostępnych w trybie zaawansowanym.

Ochrona aplikacji:
· Online Armor Free monitoruję pracę wszystkich aplikacji zainstalowanych na dysku twardym, żadna aplikacja nie może zostać uruchomiona ani nie może połączyć się z siecią bez Twojej wiedzy i zgody. Użytkownik ma możliwość utworzenia białej oraz czarnej listy programów.

Ochrona poczty elektronicznej:
· Online Armor filtruje wszystkie listy elektroniczne. Jeżeli aplikacja wykryje podejrzaną wiadomość, to natychmiast zaalarmuje użytkownika o zagrożeniu.

Monitorowanie ustawień przeglądarki:
· Online Armor monitoruje ustawienia przeglądarki internetowej i zapobiega ich zmianom przy użyciu innych programów.

Zaufana lista:
· Online Armor korzysta ze specjalnych list, które zawierają aplikacje zaufane oraz te, które stanowią zagrożenie dla naszego komputera. Listy te są automatycznie aktualizowane podczas każdej aktualizacji programu, do list zostają dopisane programy z którymi styczność mają wszyscy użytkownicy Online Armor dzięki czemu są one zawsze aktualne i zawierają informacje o najnowszych zagrożeniach.