Image to PDF Converter Free Download

Aplikacja konwertująca obrazy do formatu PDF. Jest prosta w obsłudze i pozwala użytkownikom eksportować zdjęcia do formatu PDF. Wystarczy dodać plik (jpg, bmp, png, tga, tif, gif) i kliknąć na przycisk "convert". Program pozwala użytkownikowi na ustalenie rozmiaru strony oraz informacji o pliku PDF (np. tytuł, temat, autor itd.). Jest to osobny program, nie wymaga zainstalowanego Acrobat Readera. Nie będzie także instalował żadnych sterowników do wirtualnych drukarek. Obsługa program jest bardzo prosta, opiera się na metodzie "przeciągnij i upuść". Automatycznie otwierany jest plik PDF po jego stworzeniu.

Dokumenty dodawane są w kolejce, która wyświetlana jest w formie listy w głównym oknie programu. Możemy w ten sposób załadować kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt plików, które następnie przekształcimy do formatu PDF. Image to PDF Converter Free pozwala też na przesuwanie kolejności dodanych plików. Prosty interfejs konwertera sprawia, że jego obsługa zajmuje ledwie kilka sekund.

Od wersji 6.5 program obsługuje następujące wersje graficzne: BMP, DIB, RLE, ICO, EMF, WMF, GIF, JPEG, JPG, JPE, JFIF, PNG, TIFF, PNM, PPM, PBM, PFM, PGM, PCX, XPM, XBM, WBMP, TGA, SGI, RAW, PICT, Sun RAS, PSD, Dr. Halo, MNG, Kodak PhotoCD, JP2, J2K, JNG, JBIG, IFF, HDR, Raw Fax G3, EXR, DDS. Wszystkie wymienione formaty obrazków mogą być łatwo przeniesione do PDF. Image to PDF Converter Free jest darmowy, od nowszych wersji posiada również wbudowaną przeglądarkę plików. Możemy więc szybko uzykać podgląd interesujących nas dokumentów. Warto też zaznaczyć, że narzędzie do konwersji PDF nie wymaga żadnych innych zewnętrznych programów.

Zmiany w Image to PDF Converter Free

New functions added