Google znany jest ztego, że dość często wrzuca tzw. pisanki. Często są to gry wideo lub inne ukryte funkcje. Teraz gigant technologiczny dodał małą grę wideo do swojej aplikacji Google na Androida, która pozwala nam uniknąć nudy, gdy nasz telefon komórkowy nie ma połączenia z Internetem, ani Wi-Fi, ani transmisji danych.

Powiązane: Jak usunąć nagrania Asystenta Google. Wyłącz nagrania Asystenta Google.

Gra wideo, którą Google włącza do swojej aplikacji wyszukiwania, została stworzona w celu zabicia nudy, gdy brakuje nam połączenia internetowego na naszym telefonie komórkowym z Androidem. Dzieje się tak, ponieważ mała gra wideo w chmurze jest domyślnie zintegrowana z aplikacją Google i nie wymaga połączenia z Internetem, aby się nią cieszyć.

Niestety w tej chwili gra wideo w chmurze w aplikacji Google nie jest dostępna na iPhone'a ani iPada. Dlatego cieszyć się nią mogą tylko właściciele telefonów Samsung, Google Pixel, Huawei, OnePlus, Xiaomi, Vivo, Oppo, Motorola lub innych urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Dlatego jeśli masz urządzenie z Androidem i chcesz wiedzieć, jak grać w ukrytą grę wideo w chmurze w aplikacji Google, pokażemy Ci szczegółowo, jak to zrobić:

Jak aktywować i zagrać w ukrytą grę wideo w aplikacji mobilnej Google.

1. Odblokuj telefon z Androidem i pamiętaj, aby zaktualizować aplikację Google do najnowszej wersji.

2. Wyłącz Wi-Fi i transmisję danych.

3. Teraz musisz otworzyć aplikację Google i wyszukać dowolne hasło.

4. W efekcie wyświetli się ekran braku internetu, a tuż nad pojawi się rysunek przedstawiający twarz chmury z ikoną: Graj

5. Kliknij rysunek, a gra otworzy się automatycznie.

6. Gra wideo otworzy się automatycznie z postacią w kształcie chmurki z parasolem w dłoni.

7. Celem gry jest pokonanie jak największej odległości poprzez utrzymanie chmurki w powietrzu. Aby to zrobić, będziesz musiał kilkakrotnie nacisnąć ekran ze zmienną prędkością, aby ominąć różne przeszkody, które pojawiają się po drodze.

8. Liczba pokonanych metrów zostanie wyświetlona w górnej części ekranu. Jeśli w którymkolwiek momencie zostaniesz uderzony przez którąkolwiek z przeszkód, gra zostanie zakończona i zobaczysz uzyskany końcowy wynik.

9. Aby powrócić do interfejsu aplikacji Google, wystarczy kliknąć strzałkę wstecz w prawym górnym rogu.

Miłej zabawy!