Jeżeli uwielbiasz gry na PC, doskonale zdajesz sobie sprawę, że choć jeden tytuł potrafi wciągnąć Cię na dziesiątki godzin, to zanim będziesz mógł sobie na to pozwolić, musisz wysupłać ze swojej kieszeni od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset złotych.

Nic dziwnego, że szukasz sposobów na to, by nieco zaoszczędzić. Oczywiście, jak wiele branż, w tym rynek gamingowy w obliczu narastającej inflacji nie nastraja pozytywnie, jeśli chodzi o kreowanie się cen za poszczególne tytuły. A szczególnie nowości. Spokojnie, nikt nie namawia Cię do zrezygnowania ze swojej ulubionej rozrywki! Na szczęście jest sposób na to, by kupować gry w naprawdę korzystnych cenach.

Najtaniej w sieci

Nie od dziś wiadomo, że kupowanie przez internet jest tańsze od zakupów w sklepach stacjonarnych. W sieci często znaleźć można atrakcyjne obniżki, przeceny, promocje. Sklepy internetowe nierzadko wysyłają specjalne, dodatkowe kody rabatowe. Jeśli nie zależy Ci na wydaniach pudełkowych gier, a zwyczajnie chcesz tanio kupić klucze do gier, zakupy w sieci są dla Ciebie. Jednak internet jak długi i szeroki, jest takim medium, które cechuje dość duży chaos. Znajdziesz w sieci to, czego szukasz, ale pod warunkiem, że akurat trafisz na promocje, dostaniesz właśnie maila z obniżką na GOG-u albo przypomnisz sobie o wyprzedaży sezonowej na Steamie. A gdyby tak istniał jeden serwis, gdzie zebrane są wszelkie aktualności? Co więcej, gdyby tak mieć do dyspozycji stronę, która pokaże Ci dostępne w sieci miejsca, gdzie możesz teraz, w danej chwili, kupić daną grę, przy okazji sortując wyniki od najniższej do najwyższej ceny? Po to właśnie powstało GG.deals — darmowa (sic!) porównywarka cen gier na PC.

Najlepsze oferty

Porównywarka cen przedstawia tylko sprawdzone, rzetelne oferty sprzedaży gier. Wyniki uwzględniają kilkadziesiąt sklepów online, a także aktualne oferty i promocje na takich znanych platformach jak Epic, Steam, GOG czy Fanatical. Opcjonalnie, wyszukiwarka jest w stanie zebrać też najtańsze klucze z keyshopów. Nie musisz przeszukiwać sieci na własną rękę. Nie musisz czytać maili z promocjami, które to wiadomości pewnie i tak nierzadko trafiają do SPAM-u i nie ze wszystkimi masz szansę się zapoznać. Nie musisz wklikiwać się w dziesiątki stron i sprawdzać cen tytułu, na który polujesz. Wyszukiwarka ma opcję ustawiania alertu cenowego, który powiadomi Cię o nowej promocji na gry na PC, które chcesz kupić. Na życzenie będziesz w stanie też prześledzić historię ceny konkretnego, interesującego Cię tytułu. Jeśli zaś masz już konto na platformie gamingowej, możesz zsynchronizować listę życzeń z wyszukiwarką i jeszcze uważniej śledzić to, co dzieje się na rynku gier.

Gamingowa społeczność

Ekspresowe porównywanie cen i śledzenie interesujących tytułów to nie wszystko, co może dać Ci GG.deals. Serwis jest pełen zapowiedzi, newsów i ciekawostek. Wszystkie oczywiście skupiają się wokół tematyki gamingowej. Jest to też miejsce, gdzie spotykają się ludzie, których łączy pasja do gier PC. Społeczność GG.deals ma swoje własne forum, gdzie podyskutować można na naprawdę ciekawe tematy. Użytkowników łączy zamiłowanie do świata wirtualnej rozrywki, więc jeśli lubisz dyskutować w języku angielskim, forum stoi dla Ciebie otworem!

Pewnie myślisz sobie, że nic nie jest za darmo i skoro porównywarka proponuje tak wiele, to pewnie Cię na nią nie stać, podobnie jak na kupowanie gier bez promocji (dlatego nieustannie szukasz okazji i rabatów). Nic z tych rzeczy. Siłą serwisu jest to, że jest w pełni darmowy! Nie ma tutaj żadnego abonamentu, opłat za treści premium ani ukrytych kosztów.

Porównywarka cen gier PC GG.deals jest nie tylko narzędziem do sprawnego i szybkiego sprawdzania gdzie i za ile możesz kupić dany tytuł. To też źródło informacji, inspiracji i nowych znajomości. Przede wszystkim zaś oszczędności.