Black Friday, obchodzony w tym roku 24 listopada 2023, to okres, na który czekają nie tylko „zwyczajni klienci”, ale także świadomi użytkownicy, którzy doskonale wiedzą, jak wykorzystać zakupowe okazje. W natłoku ofert warto mieć plan i wiedzieć, gdzie znajdziemy najatrakcyjniejsze promocje.

Platforma zakupowa Rozetka.pl to miejsce, które przyciąga różnorodnością produktów i rewelacyjnymi cenami. W trakcie Black Friday, to właśnie ten serwis staje się mekką dla tych, którzy chcą wymienić swoją elektronikę i urządzenia AGD bez przepłacania!

Smartfony i gadżety - czy warto polować na najnowsze modele?

Planując zakupy podczas Black Friday, warto wziąć pod uwagę kategorie, które stanowią wyzwanie dla naszej wiedzy i zmysłów. Smartfony to jedno z takich zagadnień. W trakcie Black Friday, możemy znaleźć promocje cenowe na najnowsze modele, w tym iPhone 15 czy iPhone 15 Plus. To doskonały czas, by zaktualizować swój sprzęt i cieszyć się nowymi funkcjonalnościami. Świadomi użytkownicy doskonale zdają sobie jednak sprawę z tego, że w dobie inflacji i rosnących cen niełatwo będzie znaleźć prawdziwe perełki cenowe. Warto jednak próbować i otworzyć się na nowe sklepy i platformy (tu szczególnie polecamy: https://rozetka.pl/promo/black-friday/).

Elektronika w szerszym kontekście - czy teraz warto zainwestować?

Black Friday to nie tylko czas, kiedy można rozejrzeć się za nowym smartphonem, ale także moment, by zainteresować się innymi kategoriami elektroniki. Warto rozważyć zakup nowego laptopa, tabletu czy innych sprzętów.

24 listopada to z pewnością dzień, na który będziemy czekać z niecierpliwością, ale producenci sprzętu i właściciele sklepów internetowych robią wszystko by nie ograniczać się tylko do tej jednej daty.

Coraz częściej, okazje rozciągają się na cały tydzień, znany jako Black Week. To czas, w którym również warto szukać promocji i obniżek cen. Dodatkowo, tuż po Black Friday, przychodzi czas na Cyber Monday (który „obchodzimy” 27 listopada). To dzień, kiedy internetowe sklepy chcą kontynuować zakupowe szaleństwo i proponują obniżki sięgające nawet to kilkudziesięciu procent!

Gry i rozrywka, czyli konsole w atrakcyjnych cenach!

Miłośnicy gier wideo także znajdą coś dla siebie w trakcie Black Friday. Promocje przyciągają uwagę graczy, którzy marzą o posiadaniu konsoli PS5 czy Xbox w atrakcyjnej cenie. To także okazja, by zaopatrzyć się w zupełnie nowe gry i akcesoria, które sprawią, że nasza rozgrywka będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

Jakość obrazu i dźwięku – pora na telewizory QLED!

Jeśli marzysz o zmianie swojego telewizora na nowy, bardziej zaawansowany model, Black Friday to idealny moment, by spełnić to pragnienie. Telewizory QLED, znane z doskonałej jakości obrazu, mogą teraz być dostępne w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach (link - https://rozetka.pl/telewizory-80037/c80037/).

Black Friday 2023 to czas na zakupowe odkrycia w świecie elektroniki. Nowe smartfony, laptopy, konsole do gier czy telewizory QLED mogą teraz stać się dostępne w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach. W tym roku podczas Black Friday i Cyber Monday zapraszamy na Rozetka.pl. To platforma zakupowa którą warto wpisać na swoją mapę dobrych okazji. To miejsce nie tylko z dostępem do szerokiej gamy produktów, ale także źródło naprawdę dobrych okazji, które pozwolą zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych.