Instagram pozwala zobaczyć najnowsze relacje wybranej osoby tylko wtedy, gdy jesteśmy zalogowani na konto. Można jednak to obejść i zobaczyć relacje anonimowo, bez logowania na konto. Jak to zrobić?

Jak zobaczyć relacje bez konta na Instagramie

Nie masz konta na Instagramie, ale chcesz zobaczyć relacje, które wybrana osoba udostępnia? Instagram domyślnie pozwala zobaczyć relacje tylko zalogowanym osobom, nawet jeśli osoba udostępniająca ma profil publiczny. Istnieje jednak sposób, aby to obejść i wyświetlić najnowsze Stories bez logowania. Jedynym warunkiem jest to, aby profil osoby udostępniającej relacje nie był ustawiony jako prywatny.

Instagram - wyświetlanie relacji bez logowania i bez konta

Jeśli nie masz konta na Instagramie lub nie chcesz się na nie logować, to wciąż możesz przejrzeć najnowsze relacje wybranej osoby. Wystarczy skorzystać ze strony Insta-Stories.com, która pokaże Ci najnowsze relacje wskazanego użytkownika.

Przejdź na stronę Insta-Stories.com

Pamiętaj jednak, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy osoba ma ustawiony profil jako publiczny. Nie da się w ten sposób podejrzeć ani postów, ani relacji osoby mającej konto ustawione jako prywatne.

Wyszukaj użytkownika w Insta-Stories

Po wejściu na powyższą stronę należy wpisać nazwę użytkownika, którego relacje chcemy zobaczyć. Nazwę wprowadzamy w polu "enter Instagram username and press ENTER". Zatwierdź nazwę użytkownika klawiszem Enter.

Insta-Stories wyszuka dany profil, a następnie wyświetli umieszczone na nim relacje. Pod zdjęciem profilowym i nazwą użytkownika znajdziemy wyróżnione relacje, czyli te, które zostały przez danego użytkownika przypięte do swojego profilu. Kliknięcie ich spowoduje ich odtworzenie.

Podgląd profilu w Insta-Stories

Następnie poniżej znajdziemy zakładkę "Stories" - w tym miejscu możemy przeglądać najnowsze relacje udostępnione przez danego użytkownika. Aby odtworzyć relacje, wystarczy kliknąć przycisk Play.

Przeglądanie relacji bez konta na Instagramie

Co więcej, relacje można pobierać i zapisywać na dysku. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranej relacji i wybrać opcję "Zapisz wideo jako..." (w przypadku filmiku) lub "Zapisz obraz jako..." (w przypadku zdjęcia).

Pojawi się nowe okno, w którym możemy wybrać lokalizację zapisu. Relacja wideo zostanie zapisana w formie filmiku z rozszerzeniem MP4, natomiast zdjęcie jako plik JPG.