Korzystasz z YuZu i zauważyłeś, że niektóre gry działają lepiej z innymi ustawieniami graficznymi niż ustawienia domyślne, które skonfigurowałeś dla wszystkich gier? W tym artykule dowiesz się, jak szybko i łatwo ustawić różne ustawienia grafiki dla poszczególnych gier w YuZu.

YuZu jest obecnie jednym z moich ulubionych programów, ponieważ pozwala grać w gry z wielu różnych źródeł bezpośrednio z komputera. Jest to również najłatwiejsze w konfiguracji oprogramowanie tego rodzaju i działa doskonale od samego początku z domyślnymi opcjami, które zazwyczaj zapewniają wszystko, czego potrzebujesz nawet bez dalszej konfiguracji. Jednak wciąż jest kilka drobnych poprawek, które prawdopodobnie będziesz chciał wprowadzić w zależności od gier, w które grasz. Wszystko to ze względu na to, że niektóre gry działają lepiej z zupełnie innymi ustawieniami.

Jak wspomnieliśmy powyżej, niektóre gry w Yuzu działają najlepiej z domyślnymi opcjami graficznymi, podczas gdy inne wymagają kilku zmian, aby działały optymalnie. Dobrą wiadomością jest to, że YuZu umożliwia skonfigurowanie różnych ustawień graficznych dla poszczególnych gier, więc nie musisz zmieniać ustawień za każdym razem, gdy chcesz zagrać w inną grę.

Jak ustawić różne opcje graficzne dla różnych gier w YuZu? Różne ustawienia grafiki dla poszczególnych gier w YuZu.

  • Aby rozpocząć, otwórz YuZu i upewnij się, że masz kilka gier w swojej bibliotece.
  • Następnie znajdź grę, dla której chcesz ustawić inne opcje graficzne, a następnie kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.
  • Spowoduje to otwarcie nowego okna z tymi samymi opcjami, jednak wszystko w tym oknie będzie dotyczyło tylko tej konkretnej gry.
  • Teraz przejdź do zakładki Grafika i ponownie skonfiguruj opcje na te, które Twoim zdaniem będą najlepsze dla gry.

  • Po skonfigurowaniu wszystkiego zgodnie ze swoimi preferencjami, po prostu kliknij OK u dołu ekranu, a zmiany zostaną zapisane dla tej konkretnej gry.
  • Teraz możesz powtórzyć dokładnie ten sam proces dla dowolnych gier. Pamiętaj tylko, że proces ten może wymagać sporo eksperymentowania, zanim znajdziesz optymalne ustawienia. Wszystko zależy tak naprawdę od sprzętu, jakim dysponujesz.

WSKAZÓWKA: zanim od razu zaczniesz bawić się ustawieniami grafiki w grach, sugeruję poświęcić trochę czasu na wyszukanie zalecanych konfiguracji online. Istnieje wiele różnych sugestii dotyczących różnych gier. Wielu z nich możemy nawet nie brać pod uwagę, więc warto się z nimi zapoznać i przetestować, co w naszym przypadku działa najlepiej.

To tyle w dzisiejszym wpisie. Jeśli szukasz więcej przewodników YuZu, możesz sprawdzić całą naszą bibliotekę, gdzie znajdziesz wiele porad i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.