Jeśli korzystasz z Reddit i wolisz aby Twój status pozostał offline, ten artykuł przeprowadzi Cię przez ten proces. Chociaż funkcja wyświetlania statusu online jest stosunkowo nowa, jest wiele osób, które nie widzą powodu aby dzielić się tą informacją.

Tak jak to często na świecie bywa wydaje się, że Reddit postanowił wprowadzić zmianę, dla samej… zmiany. Oczywiście unowocześnienia i nowe przydatne funkcje są konieczne jednak dodanie nowego wskaźnika statusu online nie poszło tak dobrze, jak oczekiwano.

Dlaczego? Cóż, ponieważ Reddit nie jest typową platformą mediów społecznościowych z usługą czatu, która dostarcza cennych treści. Częściej czat Reddit przynosi tylko spam i ludzi, którzy próbują Cię oszukać. Dlatego pojawienie się w Internecie ze statusem że jesteś dostępny sprawia, że ​​stajesz się celem dla oszustów. Na szczęście, tak jak każda inna platforma i forum mediów społecznościowych, możliwe jest ukrycie swojego statusu online, aby pojawiał się jako offline. Jedynym problemem jest to, że znalezienie tej opcji jest inne na każdej wersji platformy Reddit.

Jak być widocznym offline na Reddicie? Ukryj swój status online w sieci Reddit.

Chociaż posiadanie wskaźnika statusu online na Reddit nie jest pewnie kluczową dla Ciebie kwestią, dobrze jest wiedzieć, co sprawi, że Twój status nie będzie widoczny. Aby pojawić się w trybie offline na Reddit z wersji internetowej, zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu. Tuż pod Twoim imieniem zobaczysz przełącznik pokazujący Twój status online, ustaw go na Off, a będziesz offline. Na szczęście ten przełącznik pozostanie w pozycji, w której go ustawisz i nie będzie się włączał za każdym razem, gdy znowu się połączysz.

Jak włączyć status offline na Reddit mobile?

Jeśli spędzasz więcej czasu na przeglądaniu Reddit z urządzenia mobilnego, możesz wyświetlać się offline, otwierając aplikację, dotykając ikony profilu , a następnie dotykając Online status, aby zmienić go z zielonego na szary. Po wprowadzeniu zmiany pozostaniesz „widoczny w trybie offline” do czasu ponownego ręcznego dostosowania opcji.

Jak włączyć status offline w starym układzie Reddit?

Jeśli używasz starego układu dla Reddit, musisz wykonać następujące czynności. Najpierw zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij Preferences w prawym górnym rogu. Kiedy przejdziesz do strony preferencji, przewiń w dół w dół ekranu i usuń zaznaczenie z opcji, let others see my online status. Po dokonaniu zmiany pozostaniesz widoczny jako offline do czasu ponownego ręcznego dostosowania ustawienia.

A co z innymi interesującymi wskazówkami dotyczącymi Reddit?

Kolejny naprawdę szybki przewodnik po Reddicie, z którego uzyskasz wiele fajnych opcji, pozwala wyszukiwać i przeglądać wszystkie komentarze i posty napisane przez określonego użytkownika Reddit. Nawet jeśli ich konto jest prywatne lub ukryte, będziesz mógł zobaczyć wszystko, co kiedykolwiek opublikowali. Jeśli chcesz, oczywiście, cofnąć się tak daleko.