Call of Duty: Mobile, czyli mobilna wersja popularnej gry, została zapowiedziana i znajdziemy w niej wszystkie najlepsze mapy oraz tryby z klasycznych odsłon serii. Gra będzie darmowa i dostępna dla urządzeń z Androidem i iOS. Już teraz możesz zapisać się do bety, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do gry.

Jak się zarejestrować do bety Call of Duty: Mobile?

Rynek gier mobilnych się stale rozwija i coraz więcej firm AAA udostępnia swoje tytuły znane z konsol i komputerów w wersjach na urządzenia mobilne. W ostatnim czasie rynek zawojowały mobilne wersje popularnych gier Battle Royale – PUBG Mobile oraz Fortnite. Kolejnym hitem, który trafi na urządzenia mobilne jest Call of Duty.

Czym jest Call of Duty: Mobile?

Call of Duty: Mobile to nowa gra z serii Call of Duty, przeznaczona tylko i wyłącznie na urządzenia mobilne z Androidem oraz iOS. Znajdziemy tu wszystkie najpopularniejsze mapy oraz tryby gier, znane z poprzednich odsłon serii. Gra stanowi więc kompilację najlepszych elementów, które gracze pokochali w pełnoprawnych odsłonach serii na konsole i komputery.

Mobilne Call of Duty zostanie wydane przy współpracy Activision z chińskim gigantem Tencent, odpowiedzialnym m.in. za PUBG Mobile. Gra opiera się na silniku Unity i ma oferować wysokiej jakości grafikę. Gracze będą mogli toczyć potyczki na najlepszych mapach z serii Modern Warfare oraz Black Ops (potwierdzony zostały mapy Nuketown i Crash).

Call of Duty: Mobile - zrzut ekranu

Jako że większość gier na urządzenia mobilne opiera się na darmowym modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami, nie inaczej jest w tym wypadku. Call of Duty: Mobile zostanie udostępnione za darmo i będzie do pobrania w Sklepie Play oraz w AppStore. Z pewnością nie zabraknie mikropłatności, które prawdopodobnie będą dotyczyć kosmetycznej części gry.

Kiedy Call of Duty: Mobile będzie dostępne do pobrania?

Konkretna data premiery gry nie jest jeszcze znana, ale gracze mający ochotę jak najszybciej zagrać w nowe Call of Duty mogą dokonać wstępnej rejestracji. Wstępna rejestracja umożliwi udział w kilku wersjach beta (testowych), które będą udostępnione jeszcze przed wydaniem gry.

Jak się wstępnie zarejestrować do bety Call of Duty: Mobile na Androida i iOS?

Wstępnej rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie Call of Duty: Mobile, a także w odpowiednim sklepie z aplikacjami dla danej platformy (Sklep Play lub AppStore). Aby to zrobić, udaj się do poniższego linku:

Przejdź do wstępnej rejestracji do Call of Duty: Mobile

Wstępna rejestracja nie tylko da dostęp do wcześniejszych wersji testowych, ale da nam także szansę na otrzymanie unikatowych nagród w grze. Po wejściu w powyższy link przewiń stronę do sekcji „SIGN UP FOR EXCLUSIVE IN-GAME REWARDS”.

Dokonaj wstępnej rejestracji do Call of Duty: Mobile

Kliknij w żółty przycisk „PRE-REGISTER NOW” i wypełnij krótki formularz, podając swój adres e-mail, hasło do tworzonego konta i datę urodzin. Nie zapomnij także ustawić kraju na „Poland”.

Po rejestracji na stronie ponownie przejdź do powyższego linku, a następnie wykonaj drugi krok, czyli dokonaj rejestracji w Sklepie Play lub AppStore. Odnośniki znajdziesz tuż pod przyciskiem „PRE-REGISTER NOW”.

Wstępna rejestracja w Sklepie Play

Póki co dostępna jest tylko wstępna rejestracja dla urządzeń z Androidem (Sklep Play), ale z pewnością wkrótce będzie także możliwość rejestracji do wersji na urządzenia z iOS (AppStore).

Kliknij w przycisk z odpowiednim dla siebie Sklepem, a następnie wybierz opcję „Wstępnie zarejestruj”. Dzięki temu gdy tylko gra będzie dostępna do pobrania, zostaniesz o tym poinformowany/-a. Teraz wystarczy już tylko czekać na pierwszą wersję beta!