Jeśli próbujesz oglądać Twitcha z przeglądarki internetowej, Chrome, Edge, Firefox, Brave, Vivaldi itp. Ale ciągle otrzymujesz następujący komunikat o błędzie: 5000 Treść niedostępna. Aby rozwiązać problem, musisz spróbować kilku różnych metod. Jednak zanim zaczniesz się w nie zagłębiać, spróbuj ponownie uruchomić przeglądarkę. To dość szybkie rozwiązanie problemu.

Powiązane: Jak włączyć tryb audio w Radio Twitch

Twitch to usługa przesyłania strumieniowego, do której można uzyskać dostęp z większości nowoczesnych urządzeń. Szybko się ładuje, ma nieskończoną ilość treści, a odtwarzanie jest zawsze bardzo dobrze zoptymalizowane, chociaż nadal jest ograniczone do 1080p. Chociaż aplikacja mobilna jest zdecydowanie najbardziej stabilną i łatwą w użyciu platformą Twitch, większość ludzi nadal ogląda Twitcha na swoim komputerze lub laptopie za pomocą przeglądarki internetowej. Co prowadzi nas do dzisiejszego problemu, pojawiającego się błędu Twitch 5000: treść nieosiągalna.

Przyczyn może być kilka, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków, bo rozwiązanie może być bardzo proste. Z mojego doświadczenia w używaniu platformy Twitch mogę powiedzieć, że ten błąd zwykle pojawia się, gdy transmisja nagle wyłącza się z powodu problemów technicznych, zawartość jest nagle usuwana lub Twitch z jakiegoś powodu przestaje działać. Poczekaj i zobacz czy problem sam nie zniknie.

Jeśli po 5 minutach nic się nie zmieniło, zdecydowanie nadszedł czas, aby zacząć szukać rozwiązania błędu Twitch 5000: treść nieosiągalna.

Szybkie testy, aby naprawić błąd Twitch 5000: Treść nieosiągalna.

 1. Poczekaj 5 minut, aby sprawdzić, czy problem sam się rozwiąże.
 2. Uruchom ponownie przeglądarkę.
 3. Uruchom ponownie router.
 4. Zrestartuj swój komputer.
 5. Wyłącz rozszerzenia przeglądarki i spróbuj ponownie.
 6. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookie.
 7. Wyczyść swój DNS.

Jak naprawić błąd Twitch 5000: Treść nieosiągalna?

Naprawienie błędu 5000 podczas przeglądania Twitcha jest zwykle dość łatwym problemem do rozwiązania i zazwyczaj wymaga tylko odczekania 5 do 10 minut, aż problem sam się rozwiąże. Jeśli streamer nagle zakończy transmisję lub zawartość nagle zostanie usunięta, pokaże się ten komunikat o błędzie. Jeśli czekanie nie rozwiąże problemu, sugeruję ponowne uruchomienie routera i spróbowanie innych, poniższych opcji.

 • Najpierw uruchom ponownie przeglądarkę, aby sprawdzić, czy problem zniknie. Jeśli tak, to gotowe.
 • Jeśli ponowne uruchomienie przeglądarki nie naprawi błędu 5000 na Twitchu, spróbuj zmienić przeglądarkę.Jeśli inna przeglądarka odtwarza zawartość bez żadnych problemów, musiszwyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie w przeglądarce.

 • Jeśli nic do tego momentu nie rozwiązało błędu 5000 na Twitchu, spróbuj wyłączyć wszystkie rozszerzenia i sprawdzić ponownie . Czasami aktualizacje rozszerzeń (w szczególności blokery reklam) mogą powodować problemy, szczególnie na Twitchu.

Jeśli nadal masz problemy z błędem 500 Twitch Treść nieosiągalna po sprawdzeniu wszystkiego powyżej, musisz wyczyścić swój DNS. Ponieważ jest to trochę trudniejsze, poniżej pokażemy to dokładniej.

Jak wyczyścić DNS, aby naprawić błąd Twitcha: 5000 Treść nieosiągalna.

Ponieważ do tej pory nic nie pomogło, musisz wyczyścić swój DNS.

 • Aby rozpocząć, otwórz wiersz polecenia jako administrator, wyszukując go z menu Start , a następnie klikając go prawym przyciskiem myszy i wybierając z listy opcję Uruchom jako administrator .
 • Gdy wiersz polecenia jest otwarty, wpisz lub skopiuj i wklej: ipconfig / flushdns do okna i naciśnij Enter. Teraz uruchom polecenie, aż pojawi się komunikat o pomyślnie opróżnionej pamięci podręcznej mechanizmu rozpoznawania nazw DNS.

Powinieneś teraz móc ponownie uruchomić przeglądarkę, a Twitch powinien działać poprawnie.