Ares Galaxy Download

Ares Galaxy jest darmowym programem open source, który umożliwia użytkownikom dzielenie się między sobą plikami. Dzięki aplikacji Ares użytkownicy mogą udostępniać lub pobierać różnego rodzaju pliki obrazów, pliki audio, wideo, aplikacje oraz dokumenty.

Udostępnianie i publikowanie własnych plików nigdy nie było tak łatwe, dzięki sieci Ares możesz to zrobić w kilka chwil. Jako członek wirtualnego społeczeństwa Ares Galaxy możesz pobierać oraz wyszukiwać mnóstwo plików które zostały udostępnione przez innych użytkowników używających programu Ares Galaxy. Dzięki aplikacji Ares możesz dołączać do pokoi czatów oraz tworzy własne kanały i poznawać nowych przyjaciół.

Główne cechy programu Ares Galaxy:
· Szybkie ściąganie z wielu źródeł
· Ares automatycznie wyszukuje źródła i pobiera plik od jak największej liczby użytkowników. To może w bardzo dużym stopniu wpłynąć na szybkość pobierania plików.
· Potężny organizer bibliotek
· Pliki które udostępniasz są podzielone na kategorie w sekcjach biblioteki. Możesz sortować udostępniane przez siebie pliki według typu lub kategorii oraz łatwo zmieniać ustawienia dotyczące ich udostępniania. Poręczna funkcja szybkiego wyszukiwania wyszukuje Twoje pliki już po wpisaniu pierwszego znaku.
· Wbudowany player audio/wideo.
· Dzięki Ares Galaxy użytkownik ma możliwość podglądania zawartości pliku, gdy ten jest jeszcze pobierany. Aplikacja daje także możliwość tworzenia playlist oraz ulubionych.
· Ares umożliwia tworzenie list oraz ulubionych poprzez jedno kliknięcie, a wszystko to dzięki wsparciu metody podnieść-upuść, która skraca czas wykonywania operacji na plikach.
· Pokoje czatowe z możliwością udostępniania plików
· Użytkownik ma możliwość tworzenia własnych kanałów czatowych oraz dołączania do kanałów które już istnieją. Tworzenie pokoi czatowych nigdy nie było tak proste, teraz możesz poznawać nowych przyjaciół w sieci i jednocześnie pobierać różnego rodzaju pliki.