Threads - An Instagram app Download

Przedstawiamy wątki: wyjątkową aplikację do konwersacji tekstowych na Instagramie

Threads to miejsce, w którym społeczności zbiegają się, aby zaangażować się w żywe dyskusje, obejmujące spektrum od aktualnych palących tematów do przewidywanych jutrzejszych trendów. Niezależnie od tego, co Cię zainteresuje, masz możliwość bezpośredniego kontaktu z cenionymi twórcami i podobnie myślącymi osobami. Alternatywnie, wytycz własną ścieżkę i pielęgnuj oddanych fanów, dzieląc się swoimi innowacyjnymi pomysłami, perspektywami i umiejętnościami artystycznymi z globalną społecznością.

Skorzystaj z mnóstwa możliwości dzięki Threads...

■ Uzyskaj dostęp do swoich wielbicieli na Instagramie Twój uchwyt na Instagramie i emblemat weryfikacyjny są zarezerwowane wyłącznie dla Ciebie. Bezproblemowo obserwuj te same konta, które robisz na Instagramie za pomocą zaledwie kilku dotknięć, i natknij się na nowe konta, które wzbudzą Twoją ciekawość.

■ Wyraź swój wyjątkowy punkt widzenia Uwolnij swoje myśli, inicjując nowy wątek. To Twoja osobista przystań, w której króluje autentyczność, a Ty decydujesz, kto może wziąć udział w rozmowie.

■ Nawiązuj kontakty ze znajomymi i ukochanymi twórcami Zanurz się w szumie, zagłębiając się w odpowiedzi, oferując reakcje na rozważania, dowcip i mądrość Twoich ukochanych twórców. Odkryj swoje plemię i połącz się z osobami, które podzielają Twoje pasje.

■ Zarządzaj dyskursem Dostosuj ustawienia i steruj widocznością swoich treści, dyktuj, kto może odpowiadać na Twoje wątki i wspominaj o Tobie. Istniejące zablokowane konta na Instagramie zostaną przeniesione, a my niezłomnie przestrzegamy tych samych Wytycznych dla społeczności, zapewniając wszystkim bezpieczne i autentyczne interaktywne środowisko.

■ Szukaj pomysłów i inspiracji Od rekomendacji programów telewizyjnych po wskazówki dotyczące kariery, odkrywaj odpowiedzi na swoje pytania lub zbieraj nowe spostrzeżenia z interesujących rozmów, wpływowych myślicieli i ekspertów branżowych.

■ Ciesz się każdą chwilą Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i wydarzeniami na żywo. Niezależnie od tego, czy chodzi o przełomową muzykę, premiery filmowe, widowiska sportowe, aktualizacje gier, rewelacje modowe, czy premiery najnowocześniejszych produktów, odkrywaj dyskusje i otrzymuj aktualne powiadomienia, gdy Twoje ulubione profile zainicjują nowy wątek.

■ Otwarte sieci społecznościowe — już wkrótce W niedalekiej przyszłości spodziewaj się przełomowych funkcji, które pozwolą Ci odkrywać fascynujące treści i łączyć się z szerszą publicznością. Wyobrażamy sobie świat, w którym możesz odkrywać, śledzić i kontaktować się z użytkownikami w otwartych i wzajemnie połączonych sieciach społecznościowych, zdolnych do kształtowania przyszłości Internetu.

Metawarunki: www.facebook.com/terms.php
Dodatkowe warunki wątków: help.instagram.com/769983657850450
Meta Polityka prywatności: privacycenter.instagram.com/policy
Uzupełniająca polityka prywatności wątków: help.instagram.com/515230437301944
Wytyczne dla społeczności Instagrama: help.instagram.com/477434105621119